Kärcher LMO 36-40 Battery, sada 36 V, 1× 5 Ah

Aku kosačka Kärcher LMO 36-40 Battery, sada 36 V, 1× 5 Ah: Aku kosačka Kärcher LMO 36-40 Battery Set 36V vyniká výkonom, takže s ňou trávu v... viac informácií »
Kärcher LMO 36-40 Battery
Značka: Kärcher
497,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Aku kosačka Kärcher LMO 36-40 Battery, sada 36 V, 1× 5 Ah: Aku kosačka Kärcher LMO 36-40 Battery Set 36V vyniká výkonom, takže s ňou trávu v...

Aku kosačka Kärcher LMO 36-40 Battery, sada 36 V, 1× 5 Ah: Aku kosačka Kärcher LMO 36-40 Battery Set 36V vyniká výkonom, takže s ňou trávu v záhrade, a to aj väčšie plochy, pokosíte rýchlo a s minimálnym prerušovaním. Držadlo nastaviteľné do požadovaného uhla, príjemná rukoväť z penového materiálu a vypínače na oboch stranách zaistia vysoký komfort pri ovládaní akumulátorovej kosačky. Bezpečie detí zaisťuje spoľahlivá detská poistka. O dokonalý výsledok kosenia sa postará ostrý oceľový nôž a hrebene na trávu zaistia efektívne pokosenie aj blízko okrajov záhonov a pod. Pokosenú trávu môžete zhromažďovať v koši na trávu alebo využiť ako mulčovacie hnojivo pre trávnik. Na naplnenie zberného koša a nutnosť ho vysypať vás upozorní signalizácia. Kľúčové vlastnosti aku kosačky Kärcher LMO 36-40 Battery Set 36VVýkonná kosačka akumulátorová na trávu Kärcher LMO 36-40Veľká pracovná šírka a objemný kôš zaručujú rýchlejšiu prácu bez prerušovaniaKärcher LMO 36-40 s ostrým oceľovým nožom pre čistý výsledok koseniaHrebene na trávu zachytávajú aj trávu rastúcu pri okrajochK dispozícii mulčovací nadstavec aj kôš na trávu s indikáciou naplneniaCentrálne nastavenie výšky kosenia (5 rôznych polôh)Priestorovo nenáročný dizajn so sklopným držadlomErgonomicky nastaviteľné vodiace držadlo, príjemná rukoväťVypínače na oboch stranách rukoväti pre pohodlné ovládanieBezpečnostný kľúč brániaci neúmyselnému spusteniu kosačkyVýkonná kosačka na baterku Kärcher s dlhou životnosťou Hmotnosť bez príslušenstva:18,6 kgRozmery (d × š × v):1 284 × 459 × 1 043 mmUpozornenie:súčasťou dodávky je batéria a rýchlonabíjačkaPoznámka:V našej ponuke kosačku Kärcher LMO 36-40 nájdete aj vo verzii bez batérie.

Super tovar Kärcher LMO 36-40 Battery, sada 36 V, 1× 5 Ah môžete dostať priamo tu a teraz na našich stránkach v rubrike záhradná technika! Pripravili sme pre vás ďalšie produkty zo spomínanej sekcie za výhodné peniaze. Obľúbený dodávateľ Kärcher vás a vašich blízkych obohatí o kvalitné výrobky.. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu! To však nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac. Preskúmajte u nás ďalšie vybrané produkty značky Kärcher. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi žiadaný výrobok Kärcher LMO 36-40 Battery, s osvedčenou značkou Kärcher jednoducho môžete zaobstarať zde teraz za super peniaze! Iba teraz za 497,90 EUR.