Kärcher Multi-Power-Jet pracovný nadstavec, K 3 – K 5, MP 145

Tryska Kärcher Multi-Power-Jet pracovný nadstavec, K 3 – K 5, MP 145:Kärcher Multi-Power-Jet je praktickým pracovným nadstavcom k tlakovým umývačkám... viac informácií »
Kärcher Multi-Power-Jet pracovný nadstavec
Značka: Kärcher
60,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tryska Kärcher Multi-Power-Jet pracovný nadstavec, K 3 – K 5, MP 145:Kärcher Multi-Power-Jet je praktickým pracovným nadstavcom k tlakovým umývačkám...

Tryska Kärcher Multi-Power-Jet pracovný nadstavec, K 3 – K 5, MP 145:Kärcher Multi-Power-Jet je praktickým pracovným nadstavcom k tlakovým umývačkám Kärcher radu K 3 – K 5. Disponuje 5 rôznymi typmi vodného lúča, ako je nízkotlakový lúč čistiaceho prostriedku, vysokotlakový plochý prúd, plochý lúč strednej šírky, bodový a rotujúci lúč. Daný typ lúča zvolíte jednoduchým otočením pracovného nadstavca, vďaka čomu sa tlak prispôsobí vždy aktuálnej čistiacej úlohe. Manipulácia s nadstavcom je veľmi jednoduchá a komfortná, skvele padne do ruky. Kärcher Multi-Power-Jet môžete využiť na čistenie exteriéru auta, ale takisto ho využijete na umývanie predmetov na vašej záhrade.Kľúčové vlastnosti pracovného nadstavca Kärcher Multi-Power-Jet, K 3 – K 5, MP 145Pracovný nadstavec k tlakovým umývačkám Kärcher K 3 – K 5Na čistenie exteriéru automobilu aj predmetov na záhradeOpatrený 5 rôznymi typmi vodného lúčaVoľba typu lúča otočením nadstavcaKärcher Multi-Power-Jet s komfortnou manipuláciouČierne farebné vyhotovenieRozmery:44,7 × 5,7 × 5,7 cmHmotnosť:0,51 kg


Obľúbený a kvalitný produkt Kärcher Multi-Power-Jet pracovný nadstavec, K 3 môžete získať ešte tu na našich stránkach zaradený v rubrike trysky a napeňovače. Máme pre vás skvelé produkty z tejto sekcie za super cenu! Samozrejme, že to nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac! Preskúmajte u nás taky ďalšie vybrané kúsky značky Kärcher. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Unikátny a žiadaný produkt Kärcher Multi-Power-Jet pracovný nadstavec, K 3 originál od značky Kärcher máte možnosť nájsť na našich stránkach teraz práve za skvelú cenu. Výhodne za 60,90 EUR.