KNIPEX Sada klieští trojdielna

Sada klieští KNIPEX Sada klieští trojdielna:So sadou kliešťových kľúčov KNIPEX zvládnete vaše inštalatérske aj montérske činnosti hravo, ale... viac informácií »
KNIPEX Sada klieští trojdielna
Značka: Knipex
139,19 EUR
Overiť dostupnosť »
Sada klieští KNIPEX Sada klieští trojdielna:So sadou kliešťových kľúčov KNIPEX zvládnete vaše inštalatérske aj montérske činnosti hravo, ale...

Sada klieští KNIPEX Sada klieští trojdielna:So sadou kliešťových kľúčov KNIPEX zvládnete vaše inštalatérske aj montérske činnosti hravo, ale využijete ich aj v garáži alebo dielni. Z rôznych veľkostí kliešťových kľúčov od nemeckej spoločnosti KNIPEX si vyberiete tú, ktorú práve potrebujete. Táto trojdielna sada ponúka kvalitné spracovanie a skvelú ergonómiu. Kliešte sú vyrobené z odolnej chróm vanádiovej elektroocele. Súprava KNIPEX nahradí väčšinu metrických a imperiálnych kľúčov. Kliešťové kľúče sú vhodné na inštaláciu armatúr, ale umožnia tiež uchopenie, lisovanie, držanie alebo ohýbanie rôznych obrobkov. Vďaka prítlaku hladkých čeľustí s nulovou vôľou nedôjde k poškodeniu montovaných častí. Pomocou tlačidla nastavíte rýchlo a ľahko požadovanú pozíciu klieští.Kľúčové vlastnosti trojdielnej sady kliešťových kľúčov KNIPEX 150/180/250 mmSada kliešťových kľúčov KNIPEX je vyrobená z kvalitnej chróm vanádiovej elektrooceleHlavy klieští disponujú pochrómovaným povrchomPožadovanú veľkosť nastavíte stlačením tlačidla klieští priamo na obrobkuErgonomické plastové rukoväte zaručia pohodlný úchopPresná poistka proti nechcenému posunutiu a preklzávaniu klieštíPákový prevod umožňuje zosilnenie až 10-násobku ľudskej silyVeľké a hladké čeľuste kliešťových kľúčov KNIPEX zaručia správne dosadnutie na plochu armatúr či matícOdolné a multifunkčné kliešte KNIPEXHlavnou výhodou sady kliešťových kľúčov KNIPEX je ich multifunkčné využitie. Inštalatérske práce, dielňa, záhrada či garáž, to sú všetko miesta, kde kľúče nájdu svoje uplatnenie. O dlhú životnosť sa postará kvalitné spracovanie a odolná chróm vanádiová elektrooceľ. Ľahko si vďaka posuvnému priechodnému čapu nastavíte požadovanú pozíciu klieští a jeho presné zaskočenie zabráni nechcenému posunu a strate pozície. Kliešťové kľúče KNIPEX vám skvelé padnú do ruky a vďaka pákovému prevodu vyvinú až 10-násobnú silu ako vaše ruky. Dômyselné spracovanie čeľustí vám umožní pracovať priamo na povrchovo ošetrených armatúrach bez toho, aby došlo k poškodeniu ich povrchu. Hmotnosť sady je 1,03 kg.Knipex 125: Počet nastaviteľných pozícií: 11Maximálna kapacita pre priemer matice: 23 mmDĺžka klieští: 125 mmHmotnosť: 105 gKnipex 180: Počet nastaviteľných pozícií: 15Maximálna kapacita pre priemer matice: 40 mmDĺžka klieští: 180 mmHmotnosť: 230 gKnipex 250: Počet nastaviteľných pozícií: 19Maximálna kapacita pre priemer matice: 52 mmDĺžka klieští: 250 mmHmotnosť: 465 g

Tento veľmi žiadaný produkt máte možnosť získať v pohode tu a teraz na našom webe v známej rubrike súpravy ručného náradia. Teraz si môžete kúpiť ešte ďalšie kusy v spomínanej sekcii v akcii! Ale možno hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac. Máme však aj v ponuke viac vybraných výrobkov značky Knipex. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Táto výnimočná značka Knipex obohatí vás veľmi kvalitný sortiment. za mimoriadne nízku cenu!

Tento neodolateľný kus KNIPEX Sada klieští trojdielna s osvedčenou značkou Knipex ľahko nájdete práve teraz na našej webovej stránke za výborné peniaze! Akčná cena už od 139,19 EUR.