Kreator Kalač KRTGR8011

Štiepacia sekera Kreator Kalač KRTGR8011:Sekera Kreator KRTGR8003Skvelá sekera, s ktorou budete chcieť neustále štípať akékoľvek drevo. Kalač má... viac informácií »
Kreator Kalač KRTGR8011
Značka: Kreator
31,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Štiepacia sekera Kreator Kalač KRTGR8011:Sekera Kreator KRTGR8003Skvelá sekera, s ktorou budete chcieť neustále štípať akékoľvek drevo. Kalač má...

Štiepacia sekera Kreator Kalač KRTGR8011:Sekera Kreator KRTGR8003Skvelá sekera, s ktorou budete chcieť neustále štípať akékoľvek drevo. Kalač má pre bezpečný a lepší úchop ľahkou a ergonomicky tvarovanú rukoväť. Tá je vyrobená z kvalitného sklolaminátu. Hlava sekery je z kovanej ocele s perfektným konkávnym tvarom pre ľahké a jednoduché štiepanie. Vďaka hmotnosti, tvaru hlavy a dĺžke rukoväte môžete ľahko kosiť veľké a ťažké polená. S touto skvelou a praktickou štiepacie sekerou si uľahčíte prácu a navyše bude pre vás štiepanie dreva zábava.hlavné prednostiSekera pre veľké a ťažké polenáKonkávny tvar hlavy poskytuje veľkú štiepacie siluHlava z kovanej oceleSklolaminátová ergonomicky tvarovaná rukoväťCelková dĺžka 80 cmHmotnosť 3 kg


Kvalitný a žiadaný produkt Kreator Kalač KRTGR8011 dá sa zaobstarať pohodlne tu a teraz na našich stránkach v populárnej sekcii záhradné náradie. Pozrite sa na kvalitné produkty z tejto obľúbenej sekcie za skvelú cenu. Dodávateľ Kreator svojim zákazníkom dodáva vynikajúci tovar . Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!

Veľa predávaný produkt Kreator Kalač KRTGR8011 pochádzajúce od značky Kreator pohodlne zaobstaráte práve teraz na našej webovej stránke za neuveriteľne nízku cenu! Momentálne k dispozícii za 31,90 EUR.