Kreator KRT901004

Kladivo Kreator KRT901004:Aj keď si len chcete sami vylepšiť svoj domov alebo potrebujete niečo lepšie pre svoje remeslo, mohlo by vám prísť vhod... viac informácií »
Kreator KRT901004
Značka: Kreator
4,19 EUR
Overiť dostupnosť »
Kladivo Kreator KRT901004:Aj keď si len chcete sami vylepšiť svoj domov alebo potrebujete niečo lepšie pre svoje remeslo, mohlo by vám prísť vhod...

Kladivo Kreator KRT901004:Aj keď si len chcete sami vylepšiť svoj domov alebo potrebujete niečo lepšie pre svoje remeslo, mohlo by vám prísť vhod zámočnícke kladivo Kreator. Na vytvorenie hlavice bol vybratý materiál, ktorým je oceľ, čím máte zaručenú dlhú životnosť. Kladivo bude šetriť vaše sily a jeho používanie bude pohodlné, keďže materiálom poriska je drevo. Medzi jeho prednosti patria skosené hrany, ktoré sa postarajú o to, aby ste sa pri práci tak ľahko nezranili. Podstatná je aj jeho hmotnosť, ktorá sa vyšplhala na 0,4 kg. Významné vlastnosti kladiva Kreator KRT901004 Zámočnícke kladivo Kreator vhodné pre domáceho majstra aj profesionála Hlavica vytvorená z materiálu, ktorým je oceľ Materiál poriska: drevo Chváli sa skosenými hranami Hmotnosť kladiva očakávajte 0,4 kg

Kvalitný a žiadaný produkt ide nakúpiť bez problémov tu na našich stránkach umiestnený v kategórii kladivá! Teraz si môžete kúpiť akčné produkty z tejto známej rubriky za výhodné peniaze. U nás ponúkame viac, pozrite sa tiež na viac tovaru od výrobcu Kreator. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento obľúbený výrobok Kreator KRT901004 od našej známej značky Kreator ide zaobstarať tu a teraz v akcii! Aktuálne v akcii za 4,19 EUR.