Kreator KRT901102

Kladivo Kreator KRT901102:Ak ste zapálený domáci majster, seriózny remeselník či si len svojpomocne upravujete domov, mohlo by sa vám hodiť... viac informácií »
Kreator KRT901102
Kladivo Kreator KRT901102:Ak ste zapálený domáci majster, seriózny remeselník či si len svojpomocne upravujete domov, mohlo by sa vám hodiť...

Kladivo Kreator KRT901102:Ak ste zapálený domáci majster, seriózny remeselník či si len svojpomocne upravujete domov, mohlo by sa vám hodiť zámočnícke kladivo Kreator. Na vytvorenie hlavice bol vybratý materiál, ktorým je kalená oceľ, tak máte zaistenú jej dlhú životnosť. Kladivo vám pomôže sa tak nenamáhať a bude sa vám pohodlne držať, pretože materiálom poriska je sklolaminát. Tento variant vás poteší ergonomickou rukoväťou, preto je jeho používanie pohodlné. Integrovaný chránič poriska zabráni vzniku poškodenia a bude sa lepšie používať. Disponuje skosenými hranami, ktoré sa postarajú o to, aby ste sa pri práci tak ľahko nezranili. Dôležité je poznať jeho hmotnosť, ktorá dosahuje hodnotu 0,2 kg. Podstatné vlastnosti kladiva Kreator KRT901102 Zámočnícke kladivo Kreator ideálne pre profesionála aj domáceho majstra Hlavicu tvorí materiál, ktorým je kalená oceľ Materiál poriska: sklolaminát Ponúka ergonomicky tvarovanú rukoväť Pýši sa integrovaným chráničom poriska Skosené hrany na bezpečnú prácu Hmotnosť kladiva očakávajte 0,2 kg

Tento zľavnený kus možno zakúpiť jednoducho tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii kladivá! Získajte kvalitné produkty vo spomínanej sekcii za skvelú cenu! Slávna značka Kreator ponúka top tovar. za parádnu cenu. Nové kúsky každý deň.

V zľave tovar Kreator KRT901102 od spoločnosti Kreator je možné zaobstarať bezpečne online naozaj výhodne! Aktuálne za 5 EUR.