Kreator Segmentový rezný kotúč 90 × 1,4 mm drevo, plast

Segmentový pílový kotúč Kreator Segmentový rezný kotúč 90 × 1,4 mm drevo, plast:Zháňate nástroj na rezanie rezanie dreva alebo plastu, pre vašu... viac informácií »
Kreator Segmentový rezný kotúč 90
Značka: Kreator
4,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Segmentový pílový kotúč Kreator Segmentový rezný kotúč 90 × 1,4 mm drevo, plast:Zháňate nástroj na rezanie rezanie dreva alebo plastu, pre vašu...

Segmentový pílový kotúč Kreator Segmentový rezný kotúč 90 × 1,4 mm drevo, plast:Zháňate nástroj na rezanie rezanie dreva alebo plastu, pre vašu 350 W oscilačnú brúsku (POWE80010)? V tom prípade nezabudnite na našu skvelú ponuku na segmentový rezný kotúč za výhodnú cenu. Používateľov určite poteší skutočnosť, že nôž je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu a vďaka svojmu tvaru sa s ním dostanete aj do zle prístupných miest.Kľúčové vlastnostiPraktický segmentový kotúč za výhodnú cenuKompatibilný s 350 W multifunkčnou oscilačnou brúskou (POWE80010)Použitie pre rezanie dreva a plastuKvalitné a presné vyhotovenieRozmery kotúča:90 × 1,4 mm 

Veľa obľúbený produkt možno získať ľahko na stránkach umiestnený v sekcii multifunkčné. Teraz môžete nájsť podobné výrobky zo spomínanej kategórie za akčnú cenu!

Dizajnový produkt Kreator Segmentový rezný kotúč 90 × 1,4 mm drevo, od výrobcu s dobrým menom Kreator máte možnosť kúpiť si tady teraz za super cenu! Lacno za cenu 4,90 EUR.