KUBALA Špachtľa univerzálna 60 mm

Murárska špachtľa KUBALA Špachtľa univerzálna 60 mm:Murárska nerezová univerzálna špachtľa KUBALA 60 mm je skvelým pomocníkom na maliarske práce.... viac informácií »
KUBALA Špachtľa univerzálna 60
Značka: KUBALA
5,39 EUR
Overiť dostupnosť »
Murárska špachtľa KUBALA Špachtľa univerzálna 60 mm:Murárska nerezová univerzálna špachtľa KUBALA 60 mm je skvelým pomocníkom na maliarske práce....

Murárska špachtľa KUBALA Špachtľa univerzálna 60 mm:Murárska nerezová univerzálna špachtľa KUBALA 60 mm je skvelým pomocníkom na maliarske práce. Nerezové vyhotovenie a odolnosť voči kyselinám sú zárukou dlhej životnosti a dvojzložková plastová rukoväť skvele sadne do ruky.  Kľúčové vlastnosti murárskej špachtle Kubala univerzálna 60 mmMurárska univerzálna nerezová špachtľa určená pre maliarovDvojzložková rukoväť na perfektné uchopenieRozmer: 60 mmHrúbka: 0,65 mm

Výnimočný a žiadaný tovar KUBALA Špachtľa univerzálna 60 je k dispozícii bezstarostne u nás v obľúbenej sekcii stavba! Teraz kúpite úplne nové kúsky v spomínanej rubrike za akčnú cenu!

Nový produkt KUBALA Špachtľa univerzálna 60 od spoľahlivej značky KUBALA ľahko nájdete tu so zľavou. Na našich stránkach za 5,39 EUR.