La Proromance Barbeque CHB-02

Gril La Proromance Barbeque CHB-02: Záhradný grils udiarňouZháňate kvalitný záhradný gril s veľkou grilovacou plochou a hodila by sa vám aj udiareň?... viac informácií »
La Proromance Barbeque CHB-02
Značka: La Proromance
162,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Gril La Proromance Barbeque CHB-02: Záhradný grils udiarňouZháňate kvalitný záhradný gril s veľkou grilovacou plochou a hodila by sa vám aj udiareň?...

Gril La Proromance Barbeque CHB-02: Záhradný grils udiarňouZháňate kvalitný záhradný gril s veľkou grilovacou plochou a hodila by sa vám aj udiareň? Nie je nič jednoduchšie ako si zaobstarať La Proromance Barbeque CHB-02, ktorý vás osloví nielen svojou robustnou a stabilnou konštrukciou so štyrmi nohami, ale aj rôznymi vymoženosťami, vďaka čomu sa ľahko stanete hviezdou grilovačiek. Gril jednoducho premiestnite vďaka dvom oceľovým transportným kolieskam. PALIVODrevené uhlie ROZMERY120 × 100 × 55 cm HMOTNOSŤ21,5 kg Gril s dvomi ohniskamiLa Proromance Barbeque CHB-02 rozkúrite dreveným uhlím, pod poklopom sa ukrýva dvojdielny hlavný antikorový a tiež druhý ohrievací rošt. K dispozícii vám bude ešte druhé ohnisko – bez problémov tak pohostíte aj viac stravníkov naraz či budete môcť pripravovať pokrmy v rôznej intenzite páľavy súčasne. Dokonalá kontrola teploty Grilovanie na La Proromance Barbeque CHB-02 si zamilujete. Optimálne podmienky na prípravu akéhokoľvek pokrmu docielite nielen pomocou poklopu, ale k dispozícii vám bude aj možnosť regulácie prúdenia vzduchu. Ideálnu teplotu potom zistíte pomocou teplomera. Vo výbave nechýba ani komín s uzáverom. Vďaka udiarni objavíte úplnenové chute Skvelé pochúťky pripravíte nielen grilovaním, ale neopakovateľnú chuť docielite aj údením, a to ako studeným, tak aj teplým dymom. Pri grilovaní oceníte praktické vymoženosti v podobe odkladacej plochy na prednej strane grilu. Ďalší úložný priestor nájdete pod grilom. Detailná špecifikáciaKvalitný záhradný gril na drevené uhlie s udiarňou Robustná konštrukcia Štyri nohy pre vysokú stabilitu Antikorový rošt Antikorový ohrievací rošt Dve ohniskáPoklop Teplomer Funkcia udiarne Odkladacia plocha Úložný priestor pod grilom Oceľové pojazdové kolieska na ľahkú manipuláciu Regulácia prúdenia vzduchu Držadlo na lepšiu manipuláciu Komín s uzáveromPalivo: drevené uhlieMateriál grilu: oceľVýška grilovacej plochy: 78 cm


Tento veľmi žiadaný tovar La Proromance Barbeque CHB-02 ide získať jednoducho tu u nás v kategórii záhradné. Teraz môžete kúpiť nové produkty v spomínanej kategórii za najnižšiu cenu! Nebojte, v ponuke toho máme viac, preskúmajte u nás ďalší preverený tovar značky La Proromance. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Táto výnimočná značka La Proromance vám poskytuje vysoko kvalitné výrobky. za extra ceny. Urobte si radosť.

Zaujímavý tovar La Proromance Barbeque CHB-02 s osvedčenou značkou La Proromance získate teraz v ponuke až neuveriteľne lacno. Práve teraz za cenu 162,90 EUR.