Leatherman Surge Black

Multitool Leatherman Surge Black: Patríte medzi domácich majstrov? Potom iste viete, aké dôležité je mať všetky nástroje pekne spolu na jednom... viac informácií »
Leatherman Surge Black
Značka: Leatherman
160,39 EUR
Overiť dostupnosť »
Multitool Leatherman Surge Black: Patríte medzi domácich majstrov? Potom iste viete, aké dôležité je mať všetky nástroje pekne spolu na jednom...

Multitool Leatherman Surge Black: Patríte medzi domácich majstrov? Potom iste viete, aké dôležité je mať všetky nástroje pekne spolu na jednom mieste. Neexistuje nič horšie ako zdržanie spôsobené nekonečným hľadaním vhodnej pomôcky a lovením v pamäti, kde sme ju zase nechali. Na to už môžete zabudnúť. Takéto strarosti patria minulosti. Na trh totiž prichádza nový multifunkčný nôž značky Leatherman, ktorý predstavuje úplný unikát vo svojej oblasti. Prečo? Odpoveď je viac než jednoduchá. Všetko potrebné totiž teraz nájdete v jedinom nástroji. Leatherman Surge – to je synonymum pre 21 nástrojov v jednom funkčnom balení. Kľúčové vlastnostiPraktické balenieVšestranné použitie21 nástrojov v jednom baleníKvalitný a odolný materiál (telo a rukoväte z antikorovej ocele)2 v 1 je prežitok – 21 v 1 je prítomnosť i budúcnosťLeatherman Surge je jedným z najväčších multinástrojov tejto serióznej a spoľahlivej značky. Obsahuje najväčšie kliešte, ktoré má Leatherman vo svojom vybavení, najdlhšie čepele a ľahko ovládateľné poistky nástrojov. Všetky kusy najviac používaného náradia sú ľahko prístupné z vonkajšej strany tohto revolučného noža s veľkým „N“. Hlboká eloxácia, ktorou je ošetrený zo všetkých strán, garantuje dlhovekosť jeho čiernej patiny aj po rokoch pravidelného používania. Súčasťou balenia je aj praktické kožené či nylonové puzdro, ktoré zaručí bezpečný prenos vášho nástroja.Upozorněnie:Bity nie sú súčasťou a krúžok je ukrytý v tele.  

Zľavový produkt Leatherman Surge Black od výrobcu so zárukou kvality Leatherman jednoducho nájdete momentálne na našich stránkach až neuveriteľne lacno. Teraz možno objednať len za 160,39 EUR.