Legrand With Netatmo Spínavý Káblový Výstup Biely

Vypínač Legrand With Netatmo Spínavý Káblový Výstup Biely:Vypínač Legrand With Netatmo v bielej farbe slúži ako káblový výstup L/N/PE; 3 × 2,5... viac informácií »
Legrand With Netatmo Spínavý Káblový Výstup
Značka: Legrand
84,70 EUR
Overiť dostupnosť »
Vypínač Legrand With Netatmo Spínavý Káblový Výstup Biely:Vypínač Legrand With Netatmo v bielej farbe slúži ako káblový výstup L/N/PE; 3 × 2,5...

Vypínač Legrand With Netatmo Spínavý Káblový Výstup Biely:Vypínač Legrand With Netatmo v bielej farbe slúži ako káblový výstup L/N/PE; 3 × 2,5 mm2 s možnosťou ovládania bezdrôtovými spínačmi, telefónom, či pomocou hlasových asistentov. Vypínač meria spotrebu elektrickej energie, poskytne napätie 230 V a disponuje stupňom ochrany IP41. Legrand je možné prepojiť a pridať do časových programov.Kľúčové vlastnosti vypínača Legrand With Netatmo Spínavý káblový výstup, bielyLegrand slúži ako káblový výstup L/N/PE; 3 × 2,5 mm2Zároveň meria spotrebu elektrickej energieMôžete ho ovládať telefónom, či hlasomVypínač Legrand poskytuje napätie 230 VBezpečnosť zaručuje certifikácia IP41

Tento skvelý produkt Legrand With Netatmo Spínavý je k dispozícii ešte na webe zaradený v kategórii spínače. Vyhľadajte si ostatné produkty z našej rubriky vo výpredajovej akcii.

V zľave tento výrobok Legrand With Netatmo Spínavý Káblový Výstup od top značky Legrand je k dispozícii práve teraz na našej webovej stránke v zľave. Produkt momentálne predávame za 84,70 EUR.