LIVARNO home Sedací vak do exteriéru

Pohodlné sedenie v interiéri i exteriéri S tvarovanou sedacou plochou a príjemným operadlom Odolný poťah s vrstvou odpudzujúcou vodu Vymeniteľná... viac informácií »
LIVARNO home Sedací vak
Značka: LIVARNO home
74,99 EUR99,99 EUR Zľava -25%
Overiť dostupnosť »
Pohodlné sedenie v interiéri i exteriéri S tvarovanou sedacou plochou a príjemným operadlom Odolný poťah s vrstvou odpudzujúcou vodu Vymeniteľná...

Pohodlné sedenie v interiéri i exteriéri S tvarovanou sedacou plochou a príjemným operadlom Odolný poťah s vrstvou odpudzujúcou vodu Vymeniteľná náplň z príjemných elastických polystyrénových guľôčok Systém dvojitého zipsu proti neúmyselnému otvoreniu a rozsypaniu náplne Materiál Poťah: 100 % polyester Náplň: 100 % polystyrénové guľôčky Rozmery cca 95 x 90 x 65 cm Starostlivosť Čistite vlhkou utierkou Chráňte pred trvalým slnečným žiarením . Systém dvojitého zipsu proti neúmyselnému otvoreniu a rozsypaniu náplne Tento unikátny kus LIVARNO home Sedací vak do možno získať bezstarostne tu na našich stránkach umiestnený v sekcii záhrada! Teraz získate ešte iné produkty z našej kategórie za výborné peniaze. Populárna značka v očiach zákazníkov LIVARNO home má na sklade kvalitné produkty. za mimoriadne nízke ceny. Náš sortiment je ale široký, mrknite tiež na viac skvelých produktov od dodávateľa LIVARNO home. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľa žiadaný tovar LIVARNO home Sedací vak do od dodávateľa kvalitných produktov LIVARNO home dostanete práve teraz naozaj lacno. Produkt momentálne predávame za 74,99 EUR.