LOCTITE Super Attak Precision 5 g

Lepidlo LOCTITE Super Attak Precision 5 g:Lepidlo Loctite Super Attak Precision je vďaka svojmu extra dlhému aplikátora ideálne na lepenie ťažko... viac informácií »
LOCTITE Super Attak Precision 5
Lepidlo LOCTITE Super Attak Precision 5 g:Lepidlo Loctite Super Attak Precision je vďaka svojmu extra dlhému aplikátora ideálne na lepenie ťažko...

Lepidlo LOCTITE Super Attak Precision 5 g:Lepidlo Loctite Super Attak Precision je vďaka svojmu extra dlhému aplikátora ideálne na lepenie ťažko prístupných miest. Umožňuje presnú aplikáciu okamžite pôsobiaceho lepidla, ktoré je vhodné pre spojenie porcelánu, kovu, gumy, kože, dreva, plastov (okrem PE / PP) a papiera.Lepidlo Loctite Super Attak Precision je vďaka svojmu extra dlhému aplikátoru ideálne na lepenie ťažko prístupných miest. Umožňuje presnú aplikáciu okamžite pôsobiaceho lepidla, ktoré je vhodné na spojenie porcelánu, kovu, gumy, kože, dreva, plastov (okrem PE/PP) a papiera. Spoj je po vytvrdnutí pevný a vodoodolný. Výhodou je tiež to, že zostáva úplne transparentný. Praktická je tiež fľaštička, v ktorej sa dodáva. Tá je vďaka širokej základni stabilná, takže sa len tak neprevráti.

Kvalitný a žiadaný výrobok môžete nájsť práve na našom webe v rubrike lepidlá! Pripravili sme pre vás ešte ďalšie produkty v spomínanej kategórii za extra cenu!

Tento vynikajúci tovar LOCTITE Super Attak Precision od kvalitnej značky Loctite je možné získať zde teraz lacno. Akčná cena už od 5 EUR.