MAGG Stavebná koza nastaviteľná 740 – 1240 mm

Stavebná koza MAGG Stavebná koza nastaviteľná 740 – 1240 mm:Chystáte sa doma na stavebné úpravy alebo sa stavebnými prácami živíte? Potom by vám... viac informácií »
MAGG Stavebná koza nastaviteľná 740 –
Značka: MAGG
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stavebná koza MAGG Stavebná koza nastaviteľná 740 – 1240 mm:Chystáte sa doma na stavebné úpravy alebo sa stavebnými prácami živíte? Potom by vám...

Stavebná koza MAGG Stavebná koza nastaviteľná 740 – 1240 mm:Chystáte sa doma na stavebné úpravy alebo sa stavebnými prácami živíte? Potom by vám nemala vo výbave chýbať stavebná kovová koza MAGG s nastaviteľnou výškou v rozmedzí 74 – 124 cm. Nastaviteľná koza sa hodí na stavbu a montáže a vďaka pevnej železnej konštrukcii unesie až 100 kg. Veľkou výhodou je, že kozu môžete nastaviť nielen do výšky, ale možno nastaviť aj jej šírku. Koza Magg sa dodáva zložená a zabalená v kartóne.Kľúčové vlastnosti stavebnej kozy MAGG 120242Nastaviteľná stavebná koza Magg je ideálna na stavbu a do domácnostiVýšku kozy možno nastaviť v rozmedzí 74 – 124 cmKoza Magg má aj nastaviteľnú šírkuKonštrukcia z kvalitného a odolného kovuMaximálna nosnosť kozy Magg je 100 kg

Žiadaný produkt MAGG Stavebná koza nastaviteľná 740 – 1240 mm nájdete v pohode na stránkach v kategórii stavba. Teraz môžete nájsť ešte ďalšie kúsky z tejto populárnej kategórie za akčnú cenu! Populárna značka MAGG dlhodobo vyrába vysoko kvalitné produkty za super cenu! Veď to vidíte sami. Naša ponuka je široká, mrknite tiež na ďalšie vybrané produkty od dodávateľa MAGG. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľa žiadaný výrobok MAGG Stavebná koza nastaviteľná 740 – od spoločnosti s úžasnou reputáciou MAGG pohodlne dostanete momentálne za najnižšiu cenu. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 39,90 EUR.