MAGG Zakrývacia plachta 3 × 4 m

Krycia plachta MAGG Zakrývacia plachta 3 × 4 m:Bezdrôtová optická myš vhodná pre neustále prenášanie spoločne s notebookom. Vďaka symetrickému... viac informácií »
MAGG Zakrývacia plachta 3 ×
Značka: MAGG
6,59 EUR
Overiť dostupnosť »
Krycia plachta MAGG Zakrývacia plachta 3 × 4 m:Bezdrôtová optická myš vhodná pre neustále prenášanie spoločne s notebookom. Vďaka symetrickému...

Krycia plachta MAGG Zakrývacia plachta 3 × 4 m:Bezdrôtová optická myš vhodná pre neustále prenášanie spoločne s notebookom. Vďaka symetrickému dizajnu je vhodná pre pravákov aj ľavákov.Nepremokavá plachta MAGG je vynikajúcim pomocníkom na ochranu najrôznejšieho vybavenia a vďaka tomu je skvelou voľbou na používanie v domácnosti, v záhrade, dielňach aj v stavebníctve. Plachta je obojstranne laminovaná a disponuje zosilneným obvodovým lemom. Po celom obvode je vybavená hliníkovými okami s odstupom 1 m. Veľkosť plachty 3 × 4 metrov zabezpečí perfektnú ochranu aj väčšieho množstva vybavenia, či rozmernejšieho vybavenia. Nepremokavá plachta MAGG dokonale ochráni uložený obsah pred nečistotami a prachom.Kľúčové vlastnosti zakrývacej plachty MAGG 3 × 4 mPraktická nepremokavá plachtaVhodná na použitie v domácnosti, v záhrade i v dielňachDisponuje zosilneným obvodovým lemom a je obojstranne laminovanáHliníkové oká s odstupom 1 mPlachta MAGG ochráni vybavenie pred nečistotamiFarebné vyhotovenie: modréRozmery:4 × 3 m

Veľa predávaný tovar MAGG Zakrývacia plachta 3 × 4 m možno získať aktuálne tu a teraz na našom webe v známej rubrike záhradný nábytok. Pripravili sme pre vás ďalšie výrobky z tejto kateógrie za skvelú cenu! Možno ale hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac! U nás totiž nájdete viac vybraných výrobkov značky MAGG. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka MAGG vás a vašich blízkych obohatí o prémiové výrobky skutočne lacno.

Žiadaný výrobok MAGG Zakrývacia plachta 3 × 4 od populárneho výrobcu MAGG jednoducho nájdete tu a teraz práve trvalo výhodne! Výhodná ponuka za skvelú cenu 6,59 EUR.