MAGG Zakrývacia plachta 3 × 5 m

Krycia plachta MAGG Zakrývacia plachta 3 × 5 m:Bezdrôtová optická myš vhodná pre neustále prenášanie spoločne s notebookom. Vďaka symetrickému... viac informácií »
MAGG Zakrývacia plachta 3
Značka: MAGG
13,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Krycia plachta MAGG Zakrývacia plachta 3 × 5 m:Bezdrôtová optická myš vhodná pre neustále prenášanie spoločne s notebookom. Vďaka symetrickému...

Krycia plachta MAGG Zakrývacia plachta 3 × 5 m:Bezdrôtová optická myš vhodná pre neustále prenášanie spoločne s notebookom. Vďaka symetrickému dizajnu je vhodná pre pravákov aj ľavákov.Nepremokavá plachta MAGG je vynikajúcim pomocníkom na ochranu najrôznejšieho vybavenia a vďaka tomu je skvelou voľbou na používanie v domácnosti, v záhrade, dielňach aj v stavebníctve. Plachta je obojstranne laminovaná a disponuje zosilneným obvodovým lemom. Po celom obvode je vybavená hliníkovými okami s odstupom 1 m. Veľkosť plachty 3 × 5 metrov zabezpečí perfektnú ochranu aj väčšieho množstva vybavenia, či rozmernejšieho vybavenia. Nepremokavá plachta MAGG dokonale ochráni uložený obsah pred nečistotami a prachom.Kľúčové vlastnosti zakrývacej plachty MAGG 3 × 5 mPraktická nepremokavá plachtaVhodná na použitie v domácnosti, v záhrade i v dielňachDisponuje zosilneným obvodovým lemom a je obojstranne laminovanáHliníkové oká s odstupom 1 mPlachta MAGG ochráni vybavenie pred nečistotamiFarebné vyhotovenie: modréRozmery:5 × 3 m


Tento akčný produkt možno získať bez problémov tu u nás zaradený v sekcii záhradný nábytok. Zaobstarajte si ďalšie výrobky z tejto rubriky za výborné peniaze. Významný dodávateľ MAGG vás a vašich blízkych obohatí o vynikajúce výrobky. za skutočne nízku cenu!

Veľmi obľúbený produkt MAGG Zakrývacia plachta 3 × s osvedčenou značkou MAGG jednoducho môžete získať v súčasnosti za neuveriteľne výhodnú cenu. Výhodne za cenu 13,90 EUR.