MAGG Zakrývacia plachta 5 × 8 m

Krycia plachta MAGG Zakrývacia plachta 5 × 8 m:Bezdrôtová optická myš vhodná pre neustále prenášanie spoločne s notebookom. Vďaka symetrickému... viac informácií »
MAGG Zakrývacia plachta 5 × 8
Značka: MAGG
28,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Krycia plachta MAGG Zakrývacia plachta 5 × 8 m:Bezdrôtová optická myš vhodná pre neustále prenášanie spoločne s notebookom. Vďaka symetrickému...

Krycia plachta MAGG Zakrývacia plachta 5 × 8 m:Bezdrôtová optická myš vhodná pre neustále prenášanie spoločne s notebookom. Vďaka symetrickému dizajnu je vhodná pre pravákov aj ľavákov.Nepremokavá plachta MAGG je vynikajúcim pomocníkom na ochranu najrôznejšieho vybavenia a vďaka tomu je skvelou voľbou na používanie v domácnosti, v záhrade, dielňach aj v stavebníctve. Plachta je obojstranne laminovaná a disponuje zosilneným obvodovým lemom. Po celom obvode je vybavená hliníkovými okami s odstupom 1 m. Veľkosť plachty 5 × 8 metrov zabezpečí perfektnú ochranu aj väčšieho množstva vybavenia, či rozmernejšieho vybavenia. Nepremokavá plachta MAGG dokonale ochráni uložený obsah pred nečistotami a prachom.Kľúčové vlastnosti zakrývacej plachty MAGG 5 × 8 mPraktická nepremokavá plachtaVhodná na použitie v domácnosti, v záhrade i v dielňachDisponuje zosilneným obvodovým lemom a je obojstranne laminovanáHliníkové oká s odstupom 1 mPlachta MAGG ochráni vybavenie pred nečistotamiFarebné vyhotovenie: modréRozmery:8 × 5 m


Zaujímavý výrobok MAGG Zakrývacia plachta 5 × je k dostaniu ľahko tu u nás v obľúbenej rubrike záhradný nábytok. Máme pre vás akčné produkty z tejto populárnej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu! Vedúci výrobca MAGG vám môže poskytnúť veľmi kvalitné výrobky za priaznivú cenu! A tu je dôkaz!

Nový produkt MAGG Zakrývacia plachta 5 × 8 od spoločnosti so skvelým menom MAGG je možné zaobstarať u nás právě za extra cenu! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 28,90 EUR.