MasterLock 680EURD Obdĺžnikový visiaci zámok na zvýšenú ochranu – 80 mm

Visiaci zámok MasterLock 680EURD Obdĺžnikový visiaci zámok na zvýšenú ochranu – 80 mm:Radi by ste zabezpečili váš majetok? Či už pôjde o... viac informácií »
MasterLock 680EURD Obdĺžnikový visiaci zámok
Značka: Master Lock
34,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Visiaci zámok MasterLock 680EURD Obdĺžnikový visiaci zámok na zvýšenú ochranu – 80 mm:Radi by ste zabezpečili váš majetok? Či už pôjde o...

Visiaci zámok MasterLock 680EURD Obdĺžnikový visiaci zámok na zvýšenú ochranu – 80 mm:Radi by ste zabezpečili váš majetok? Či už pôjde o uzamknutie vašej batožiny, pivnice alebo bicykla, visiaci zámok MasterLock 680EURD Obdĺžnikový visiaci zámok na zvýšenú ochranu – 80 mm sa o to perfektne postará. Môžete ho použiť aj vo vonkajších podmienkach, pretože je na to vďaka povrchovej úprave určený. Osadenie cylindrom predpokladá otváranie pomocou kľúča. Materiálom MASTER LOCK je kvalitný zinok a oceľ. Vnútorný priemer oka je 11 mm. Balenie spoločne so zámkom obsahuje 4 ks kľúčov. Dobre zvolený a odolný visiaci zámok dokáže ušetriť peniaze, ale aj starosti v prípade krádeže vášho majetku. Dôležité vlastnosti visiaceho zámku MasterLock 680EURD Obdĺžnikový visiaci zámok na zvýšenú ochranu – 80 mm Zaistí odolnú ochranu vášho majetku Na použitie aj vonku, a to vďaka antikoróznej povrchovej úprave Materiál bezpečnostného visiaceho zámku MASTER LOCK je zinok a oceľ Vnútorný priemer oka: 11 mm Zámok na kľúč sa odomyká jednoducho pomocou kľúča Balenie má tiež 4 ks kľúčov


Kvalitný a obľúbený produkt možno získať aktuálne na našom webe umiestnený v kategórii zabezpečenie a zámočníctvo. Vyhľadajte si ešte ďalšie produkty zo spomínanej rubriky za outletovú cenu! Dodávateľ Master Lock predstavuje vynikajúce výrobky . Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe. Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac. Mrknite na viac osvedčeného tovaru od značky Master Lock. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi žiadaný produkt MasterLock 680EURD Obdĺžnikový visiaci zámok na zvýšenú ochranu – pochádzajúce od značky Master Lock máte možnosť nakúpiť u nás teraz skutočne lacno. K dispozícii teraz v predaji za 34,90 EUR.