Masticlife Chios Masticha + D3 160 kapsúl

Doplnok stravy Masticlife Chios Masticha + D3 160 kapsúl:Originálna Chios Masticha v kombinácii s Vitamínom D3 v odporúčanej dennej dávke predstavuje... viac informácií »
Masticlife Chios Masticha + D3 160
Značka: Masticlife
42,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Doplnok stravy Masticlife Chios Masticha + D3 160 kapsúl:Originálna Chios Masticha v kombinácii s Vitamínom D3 v odporúčanej dennej dávke predstavuje...

Doplnok stravy Masticlife Chios Masticha + D3 160 kapsúl:Originálna Chios Masticha v kombinácii s Vitamínom D3 v odporúčanej dennej dávke predstavuje potravinový doplnok pre normálnu funkciu imunitného systému s ďalšími benefitmi spojenými s jeho zložkami.


Tento kvalitný a žiadaný produkt Masticlife Chios Masticha + D3 160 kapsúl získate bez ťažkostí tu u nás zaradený v rubrike vitamíny a minerály! Máme pre vás parádne kúsky v spomínanej sekcii za internetové ceny. U nás ponúkame viac, máme v ponuke však tiež viac osvedčených výrobkov od značky Masticlife. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Vedúci dodávateľ Masticlife svojim zákazníkom dodáva prvotriedny tovar !

Zaujímavý kus Masticlife Chios Masticha + D3 pochádzajúce od značky Masticlife jednoducho môžete zohnať u nás právě vo výhodnej akcii. Ponuka už od 42,90 EUR.