Metabo KS 216 M Lasercut

Pokosová píla Metabo KS 216 M Lasercut: Výkonná kapovacia a pokosová píla Metabo KS 216 M Lasercut bez ťažkostí zvládne akúkoľvek ťažšiu... viac informácií »
Metabo KS 216 M
Značka: Metabo
152,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Pokosová píla Metabo KS 216 M Lasercut: Výkonná kapovacia a pokosová píla Metabo KS 216 M Lasercut bez ťažkostí zvládne akúkoľvek ťažšiu...

Pokosová píla Metabo KS 216 M Lasercut: Výkonná kapovacia a pokosová píla Metabo KS 216 M Lasercut bez ťažkostí zvládne akúkoľvek ťažšiu prácu. Firma Metabo vznikla už v roku 1924 v Nemeckom meste Nürtingen a stala sa svetovou značkou, ktorej nástroje sa predávajú vo viac ako 100 štátoch sveta. Vďaka dlhoročnej skúsenosti s vývojom a výrobou vyniká náradie predovšetkým vysokou technickou úrovňou, kvalitou spracovania a maximálnou životnosťou. Zárukou spoľahlivosti je zaiste aj značka Made in Germany.Píla je vybavená silným a výkonným motorom s nastavovacím uhlom rezu 90 °/45 °. Jej príkon je 1 350 W. Píla je určená pre pílové kotúče s rozmerom 216 x 30 mm. Píla je používateľsky orientovaná, ponúka sériu komfortných prvkov, najmä pogumované ovládacie prvky, ergonomické časti, otočný stôl s presným nastavením uhlov a mnohé ďalšie prvky. Pri práci najmä v sťažených podmienkach určite oceníte osvetlenie pracovného priestoru a laserový ukazovateľ rezu.Telo píly je vyrobené z pevného a odolného materiálu. Robustný stôl z hliníkového tlakového odliatku ponúka stabilnú a bezpečnú konštrukciu.Kľúčové vlastnostiKompaktná a ľahká, vhodná aj na prenášanie jednou rukouJednoduchá preprava vďaka ergonomickým rukovätiam a zabezpečeniu pílovej hlavyRobustná konštrukcia z hliníkového tlakového odliatku pre najtvrdšie požiadavkyEfektívne odsávanie triesok integrovaným odsávaním pilínRýchle a presné nastavenie bežných uhlov prostredníctvom pokojových polôhLaser na presné zobrazenie línie rezu (napájaný na sieť, batérie nie sú potrebné)Plynulo vyťahovacie rozšírenie stola, snímateľné na podloženie dlhých panelov, líšt atď.Jasné pracovné LEDkové osvetlenie na nasvietenie miesta rezu (napájané na sieť, batérie nie sú potrebné)Vysoké, bočne posuvné dorazy pre bezpečné pílenieMateriálová svorka pre bezpečnú fixáciu obrobku zhora alebo spreduHlava píly sklopná doľava, s dodatočným rozsahom uhlov pre zadné rezyVšetky stupnice a ovládacie prvky môžete vidieť z pracovnej polohy a intuitívne ich ovládaťJednoduchá výmena pílového kotúča vďaka aretácii vretenaParametre a špecifikácie:Rozmery:475 x 465 x 285 mmŠírka rezu:90/45 ° 120 mm/80 mmHĺbka rezu:90/45 ° 60 mm/45 mmOtočný tanier:47 °/47 °Pílový list:216 x 30 mmPríkon:1 350 WPočet otáčok pri voľnobehu:5 000/minPočet otáčok pri záťaži:3 450/minHmotnosť:9,4 kgDĺžka kábla:2 mObsah balenia:Pílový kotúč z tvrdokovu (40 zubov)2x integrované rozšírenie stolaSkracovací dorazMateriálový upínačNástroj na výmenu pílového kotúčaZáchytný vak na piliny


Super produkt máte možnosť dostať ľahko tu na webe umiestnený v rubrike pokosové! Teraz môžete nájsť akčné kúsky v spomínanej rubrike za výborné peniaze. Treba hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac! Preskúmajte u nás taky ďalší kvalitný tovar značky Metabo. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Metabo svojim zákazníkom ponúka top výrobky. za skvelé ceny. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!

Akčný a v zľave produkt Metabo KS 216 M od nášho popredného výrobcu Metabo zaobstaráte u nás právě vo výhodnej akcii! Produkt je v súčasnosti v predaji za 152,90 EUR.