Mix Steak & Grill

Sadenice Mix Steak & Grill: Prepadli ste kúzlu domáceho pestovania ovocia, zeleniny a byliniek? Potom vašej pozornosti nesmie uniknúť geniálny systém... viac informácií »
Mix Steak & Grill
Značka: ClickAndGrow
21,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Sadenice Mix Steak & Grill: Prepadli ste kúzlu domáceho pestovania ovocia, zeleniny a byliniek? Potom vašej pozornosti nesmie uniknúť geniálny systém...

Sadenice Mix Steak & Grill: Prepadli ste kúzlu domáceho pestovania ovocia, zeleniny a byliniek? Potom vašej pozornosti nesmie uniknúť geniálny systém Click and Grow Smart Garden. Sada so semienkami na pestovanie v Click and Grow kvetináči obsahuje 3 kazety petržlenu, 3 kazety koriandra a 3 kazety tymianu. Túto kombináciu bylín využijete napríklad pri príprave rôznych druhov steakov a pri grilovaní. V škatuli je už pripravená aj kvalitná zemina nano Smart na pohodlné pestovanie. Kľúčové vlastnosti sadeníc Mix Steak & GrillTri náhradné kazety so semienkami petržlenu, koriandra a tymianuKombinácia byliniek Mix Steak & Grill je ideálna pri grilovaní alebo príprave steakovJedinečný systém domáceho pestovania Click and GrowSMART inteligentná pôda je inšpirovaná technológiami NASANeobsahuje GMO, pesticídy, fungicídy, insekticídy, rastlinné hormóny alebo iné škodlivé látkyPestovanie doma na kuchynskej linke aj bez skúseností a bez námahyJednoduché použitie – stačí vložiť kazetu do Click and Grow kvetináča, pridať vodu a zapojiť do zásuvky Domáca záhradka Click and GrowUnikátny systém domáceho pestovania v črepníku Click and Grow vás bude zaručene baviť. Rastliny neobsahujú žiadne nežiaduce látky, ako sú geneticky modifikované organizmy, pesticídy, fungicídy, insekticídy, rastlinné hormóny alebo iné nezdravé prímesi. Pri jednotlivých rastlinách sa doba klíčenia pohybuje medzi 1 – 2 týždňami, k plnému vzrastu dôjde za 1 – 2 mesiace a ich priemerná životnosť je 2 – 4 mesiace. Ovocie, zeleninu či bylinky si doma vypestujete v podstate bez námahy a skúseností! Za všetko môže smart pôdaKazetu so semienkami jednoducho vložíte do Click and Grow kvetináča a už len čakáte na úrodu. SMART inteligentná pôda je inšpirovaná technológiami NASA. Vytvára ideálne prostredie, ktoré rastliny potrebujú pre svoj rast. V súlade so životným cyklom rastliny uvoľňuje živiny, udržiava vyvážené pH pôdy a pomocou malých kapsúl kyslíka zaisťuje rastline dostatok voľného priestoru a živín, aj keď je pôda mokrá.

Akčný a v zľave produkt Mix Steak & Grill od poprednej značky ClickAndGrow ľahko môžete získať práve dnes skutočne výhodne! Teraz zaobstaráte len za 21,90 EUR.