MR. PROPER Bathroom Odmasťovací Prostriedok 500 ml

Čistič kúpeľní MR. PROPER Bathroom Odmasťovací Prostriedok 500 ml: Obnovte lesk a čistotu vo vašej kúpeľni za pomoci čistiaceho prostriedku Mr.... viac informácií »
MR. PROPER Bathroom Odmasťovací Prostriedok 500
Značka: Mr. PROPER
2,89 EUR
Overiť dostupnosť »
Čistič kúpeľní MR. PROPER Bathroom Odmasťovací Prostriedok 500 ml: Obnovte lesk a čistotu vo vašej kúpeľni za pomoci čistiaceho prostriedku Mr....

Čistič kúpeľní MR. PROPER Bathroom Odmasťovací Prostriedok 500 ml: Obnovte lesk a čistotu vo vašej kúpeľni za pomoci čistiaceho prostriedku Mr. Proper Bathroom. Dokáže všetky umývateľné povrchy ako kachličky, sklo či sanitárnu techniku zbaviť nečistôt a tiež bežné mastnoty. Takisto bezo zvyšku odstráni zvyšky mydla a rozpustí usadený vodný kameň. Odmasťovací prostriedok Mr. Proper Bathroom môžete v zriedenej forme použiť aj na farebné a lakované povrchy. Vďaka balenie s rozprašovačom sa prípravok ľahko aplikuje a zanechá po sebe sviežu vôňu. Kľúčové vlastnosti čistiaceho prostriedku Mr. Proper BathroomVhodný na všetky umývateľné povrchy v kúpeľniČistiaci prostriedok Mr. Proper Bathroom odstráni nečistoty a bežnú mastnotuVyčistí škvrny od mydla a rozpustí usadený vodný kameňZriedený odmasťovací prostriedok Mr. Proper možno použiť aj na farebné a lakované povrchyJednoduchá aplikácia vďaka rozprašovaču a svieža vôňa Zloženie: <5% aniónové a neiónové povrchovo aktívne látky, Benzisothiazolinone, Parfumy, Butylphenyl methylpropional, Hexyl cinnamalUpozornenie: Nepoužívajte prípravok na mramor, kameň, farebný smalt, predložky, koberce a čalúnený nábytok. Nikdy nenechajte prostriedok pôsobiť dlhšie ako 10 minút.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt MR. PROPER Bathroom Odmasťovací Prostriedok originál od značky Mr. PROPER jednoducho získate dnes za parádnu cenu. Kúpiť teraz za 2,89 EUR.