MR. PROPER Power & Speed Univerzálny prostriedok 750 ml

Univerzálny čistič MR. PROPER Power & Speed Univerzálny prostriedok 750 ml:Ak vám príliš nevyhovuje mať v upratovacej skrinke zástup čistiacich... viac informácií »
MR. PROPER Power &
Univerzálny čistič MR. PROPER Power & Speed Univerzálny prostriedok 750 ml:Ak vám príliš nevyhovuje mať v upratovacej skrinke zástup čistiacich...

Univerzálny čistič MR. PROPER Power & Speed Univerzálny prostriedok 750 ml:Ak vám príliš nevyhovuje mať v upratovacej skrinke zástup čistiacich prostriedkov na najrôznejšie účely, nahraďte ich jedným, vysokoúčinným a spoľahlivým čističom MR. PROPER Ultra Power. Prípravok skvelo funguje na takmer všetkých typoch tvrdých povrchov v celej domácnosti. Môžete ho teda používať ako na odstránenie prachu a nečistôt zo sanitárneho vybavenia v kúpeľni, tak aj na mastnotu a odolné škvrny z varných dosiek a pracovných plôch v kuchyni. Jeho veľkou výhodou je, že v porovnaní s najpredávanejším univerzálnym sprejom vyčistí povrch vďaka vysokoúčinnému zloženiu už za polovicu bežného času. Univerzálny čistiaci prostriedok MR. PROPER Power & Speed sa vďaka baleniu s rozprašovačom ľahko aplikuje.Kľúčové vlastnosti čistiaceho prostriedku MR. PROPER Power & SpeedÚčinne nahradí niekoľko upratovacích prostriedkovČistič MR. PROPER Ultra Power je vhodný na takmer všetky typy tvrdých povrchovV kúpeľni odstráni prach a nečistoty zo sanitárneho vybaveniaV kuchyni vás zbaví mastnoty a odolných škvŕn na varných doskách a pracovných plocháchVďaka vysokoúčinnému zloženiu čistí už za polovicu bežného časuUniverzálny čistiaci prostriedok MR. PROPER Power & Speed v balení s rozprašovačomZloženie: <5 % aniónové povrchovo aktívne látky, bieliace činidlá na báze chlóru, parfumy, linaloolUpozornenie: Nepoužívať na drevené neošetrené povrchy. Povrchy, ktoré prichádzajú do priameho kontaktu s potravinami, dôkladne opláchnite po použití prípravku MR. PROPER vodou.

Tento obľúbený výrobok MR. PROPER Power & Speed Univerzálny prostriedok 750 ml máte možnosť kúpiť okrem iného tu na našich stránkach zaradený v sekcii vstavané! Preskúmajte kvalitné produkty v spomínanej sekcii vo výhodnej akcii! Obľúbený výrobca Mr. PROPER pre svojich zákazníkov poskytuje top produkty. za extra cenu!

Tento najpredávanejší tovar MR. PROPER Power & Speed od známeho dodávateľa Mr. PROPER jednoducho získate aktuálne na našej webovej stránke naozaj výhodne! Teraz zaobstaráte len za 3,29 EUR.