Narex A 30 BF, 125 mm

Brúsny kotúč Narex A 30 BF, 125 mm:Vypuklý brúsny kotúč Narex A 30 BF na kov a oceľ.Vypuklý brúsny kotúč na oceľ a kov vám umožní perfektné... viac informácií »
Narex A 30 BF
Značka: Narex
2,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Brúsny kotúč Narex A 30 BF, 125 mm:Vypuklý brúsny kotúč Narex A 30 BF na kov a oceľ.Vypuklý brúsny kotúč na oceľ a kov vám umožní perfektné...

Brúsny kotúč Narex A 30 BF, 125 mm:Vypuklý brúsny kotúč Narex A 30 BF na kov a oceľ.Vypuklý brúsny kotúč na oceľ a kov vám umožní perfektné brúsenie. Tento brúsny kotúč je veľmi trvanlivý a pri brúsení ubúda veľmi pomaly. S týmto praktickým a kvalitným nástrojom od známej značky Narex si veľmi uľahčíte prácu pri akomkoľvek brúsení kovových častí, trúbiek, tvrdých drôtov, plechov atď. Priemer kotúča je 125 mm, hrúbka je 6 mm a priemer upínacieho otvoru je 22,2 mm.Kľúčové vlastnostiKvalitné spracovanieVeľmi trvanlivýUbúda veľmi pomaly

Tento vynikajúci tovar Narex A 30 BF, dostanete už dnes na stránkach v populárnej kateogrii uhlové brúsky! Mrknite na kvalitné výrobky v spomínanej rubrike za výhodnú cenu.

Často vyhľadávaný tovar Narex A 30 BF, od nášho známeho výrobcu Narex k dostaniu zrovna extra výhodne! Výhodne teraz u nás za 2,99 EUR.