NATURA Kvapalné hnojivo bylinková záhradka 0,5 l

Hnojivo NATURA Kvapalné hnojivo bylinková záhradka 0,5 l:Organické kvapalné hnojivo Natura bylinková záhradka s objemom 0,5 l je vhodné pre vašu... viac informácií »
NATURA Kvapalné hnojivo bylinková záhradka 0
Značka: AGRO CS
4,49 EUR
Overiť dostupnosť »
Hnojivo NATURA Kvapalné hnojivo bylinková záhradka 0,5 l:Organické kvapalné hnojivo Natura bylinková záhradka s objemom 0,5 l je vhodné pre vašu...

Hnojivo NATURA Kvapalné hnojivo bylinková záhradka 0,5 l:Organické kvapalné hnojivo Natura bylinková záhradka s objemom 0,5 l je vhodné pre vašu bylinkovú záhradku. Vysoko kvalitné hnojivo je vyrobené len z prírodných zložiek. Ponúka širokú škálu použitia: hnojenie a prihnojovanie byliniek (majorán, šalvia, tymián, medovka a ďalšie), koreninovej zeleniny a iných aromatických rastlín pestovaných v nádobe aj voľnej pôde. Kvapalné hnojivo je certifikované pre ekologické poľnohospodárstvo a je zložené len z prírodných látok.Kľúčové vlastnosti organického kvapalného hnojiva Natura bylinková záhradka 0,5 lVhodné pre bylinky a aromatické rastlinyVyrobené len z prírodných látokŠiroká škála využitiaCertifikované pre ekologické poľnohospodárstvoNapomáha rastlinám vytvoriť výraznú chuť a arómuObsahuje melasu a melasované výpalky mletých fosfátovAplikuje sa 1× za 14 dní v dávke 15 ml (1 viečko)/1 – 3 l vodyPrírodná podpora rastlínKvapalné hnojivo Natura bylinková záhradka 0,5 l zaistí vďaka svojmu jedinečnému zloženiu kúzelnú arómu a výraznú chuť byliniek.Ideálne zloženie a pomer látokKvapalné hnojivo Natura bylinková záhradka 0,5 l obsahuje ideálny pomer živín dusík – fosfor – draslík (6,4 – 1,7 – 9). Hnojivo obsahuje melasu a melasované výpalky mletých fosfátov. Stopové prvky a živiny sú rastlinami ľahko prijímané.DávkovanieHnojivo sa aplikuje 1× za 14 dní ku koreňovej zóne rastlín. Na 1 – 3 l vody sa dávkuje cca 1 viečko hnojiva (15 ml). Pred použitím obsah dôkladne pretrepte!

Výnimočný a žiadaný produkt NATURA Kvapalné hnojivo bylinková záhradka 0,5 od dodávateľa kvalitných produktov AGRO CS možno zohnať tu teraz práve naozaj výhodne. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 4,49 EUR.