NEDIS WiFi inteligentný snímač pohybu

Detektor NEDIS WiFi inteligentný snímač pohybu: Bezdrôtový Wi-Fi senzor pohybu NEDIS WIFISM10WT možno použiť na zabezpečenie domácnosti alebo k... viac informácií »
NEDIS WiFi inteligentný snímač
Značka: NEDIS
26,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Detektor NEDIS WiFi inteligentný snímač pohybu: Bezdrôtový Wi-Fi senzor pohybu NEDIS WIFISM10WT možno použiť na zabezpečenie domácnosti alebo k...

Detektor NEDIS WiFi inteligentný snímač pohybu: Bezdrôtový Wi-Fi senzor pohybu NEDIS WIFISM10WT možno použiť na zabezpečenie domácnosti alebo k automatickému zapnutiu rôznych zariadení po vstupe do miestnosti. Výkonný snímač ponúka pokrytie 10 metrov a široký 120° rozsah. Pohybový senzor môžete jednoducho začleniť do svojich scenárov tak, aby spúšťal aj ďalšie zariadenia z rodiny SmartLife. Vďaka hlasovému ovládaniu, ktoré je podporované funkciou Amazon Alexa alebo Google Home, nepotrebujete nič iné ako svoju existujúcu Wi-Fi sieť – ľahko si tak vytvoríte prepojený inteligentný domáci systém. Či už zháňate jednoduchú inteligentnú žiarovku alebo zástrčku, alebo si chcete automatizovať celý dom, začnete objavovať, ako je v súčasnej dobe inteligentná technológia naozaj ľahko dostupná. Kľúčové vlastnosti snímača pohybu NEDIS WIFISM10WTInteligentná detekcia pohybu na vzdialenosť až 10 metrovSnímač pohybu Nedis možno použiť ako samostatné zabezpečovacie zariadenieMobilná aplikácia NEDIS SmartLife (Android, iOS)Jednoduché a rýchle pripojenie k Wi-Fi sietiNapájanie pomocou dodaného USB kábla alebo CR123A batérie (nie je súčasťou)NEDIS WIFISM10WT je kompatibilný s ďalšími produktmi NEDIS SmartLifeMožnosť hlasového ovládania s podporou služieb Amazon Alexa alebo Google Home Inštalácia snímača pohybu NEDIS je veľmi jednoducháPohybový senzor NEDIS WIFISM10WT jednoducho pripojíte k existujúcej Wi-Fi sieti a neskôr spárujete s mobilnou aplikáciou, ktorá vám umožní zariadenie pohodlne ovládať pomocou smartfónu alebo tabletu. Taktiež môžete voliteľne prijímať bezpečnostné upozornenia na vašom mobilnom zariadení. Ovládanie senzora Nedis bude ešte jednoduchšie vďaka možnosti hlasového ovládania s podporou služieb Amazon Alexa alebo Google Home.


Tento lacný produkt NEDIS WiFi inteligentný snímač je na získanie bez ťažkostí tu na našom webe umiestnený v kategórii detektory a senzory. Teraz kúpite kvalitné produkty z našej kategórie ľahko online. Naša ponuka je široká, preskúmajte u nás taky viac kvalitných produktov od výrobcu NEDIS. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a žiadaný výrobok NEDIS WiFi inteligentný snímač od spoločnosti s úžasnou reputáciou NEDIS ide získať tu za výpredajovú cenu! Akčné ceny od 26,90 EUR.