NEDIS WiFi inteligentný spínač záclon, roliet a žalúzií

WiFi spínač NEDIS WiFi inteligentný spínač záclon, roliet a žalúzií:Inteligentný spínač na ovládanie záclon, roliet a žalúziíInteligentný... viac informácií »
NEDIS WiFi inteligentný spínač záclon
Značka: NEDIS
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
WiFi spínač NEDIS WiFi inteligentný spínač záclon, roliet a žalúzií:Inteligentný spínač na ovládanie záclon, roliet a žalúziíInteligentný...

WiFi spínač NEDIS WiFi inteligentný spínač záclon, roliet a žalúzií:Inteligentný spínač na ovládanie záclon, roliet a žalúziíInteligentný spínač NEDIS WIFIWC10WT ponúka inteligentné riešenie na diaľkové ovládanie elektrických závesov, roliet a slnečnej clony z vášho smartfónu, tabletu alebo z akéhokoľvek zariadenia podporujúceho hlasové ovládanie Amazon Alexa či Google Assistant. Vďaka dotykovým tlačidlám s diskrétnym osvetlením môžete závesy ovládať aj lokálne.Kľúčové vlastnosti inteligentného WiFi spínača NEDIS WIFIWC10WTMinimalistický dizajnLokálne alebo vzdialené ovládanie záclon, roliet a žalúziíBezdrôtové Wi-Fi rozhranieMaximálny výkon 300 WSpínač NEDIS WIFIWC10WT umožní vytváranie časových harmonogramovJemné orientačné svetlo vám pomôže nájsť spínač v tmePodpora asistentov Google Assistant a Amazon AlexaMobilná aplikácia NEDIS SmartLife (Android, iOS)Nastavenie inteligentného spínača NEDIS WIFIWC10WT je veľmi jednoduchéInteligentný Wi-Fi spínač NEDIS WIFIWC10WT je opatrený elegantným a ľahko čistiteľným predným sklom, vďaka ktorému sa hodí do každého moderného interiéru. Po inštalácii do elektrickej siete ho stačí pripojiť k vašej domácej Wi-Fi bez nutnosti zapojenia špeciálneho rozbočovača. Spínač NEDIS je dostatočne silný na podporu zariadenia s príkonom až 300 W.Mobilná aplikácia Nedis SmartLifePomocou intuitívnej mobilnej aplikácie Nedis SmartLife môžete inteligentný spínač spárovať s inými zariadeniami a vytvoriť tak dokonalé nastavenie prostredia pomocou jediného príkazu. Nechýba ani možnosť nastavenia automatických plánov pre vaše závesy, čo je ideálne riešenie na zabezpečenie domácnosti, ak odchádzate preč.Inteligentná domácnosť s produktmi Nedis SmartLifeVytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť s inteligentnými zariadeniami Nedis SmartLife a vyberajte zo širokého sortimentu žiaroviek, zásuviek, spínačov, senzorov alebo kamier. Zariadenie možno ovládať prostredníctvom intuitívnej mobilnej aplikácie a nechýba ani možnosť hlasového ovládania s podporou služieb Amazon Alexa alebo Google Home. Na inštaláciu a prepojenie jednotlivých inteligentných zariadení v domácnosti je vyžadovaná len existujúca Wi-Fi sieť.


Tento unikátny produkt NEDIS WiFi inteligentný spínač záclon, roliet a máte možnosť zohnať bezstarostne na stránkach v obľúbenej rubrike na žalúzie a rolety! Vyberte si akčné produkty v spomínanej rubrike za super ceny! Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca NEDIS predáva vysoko kvalitné výrobky. za prekvapivo výhodné ceny. To nie je všetko, u nás ponúkame viac! Preskúmajte u nás taky viac produktov od dodávateľa NEDIS. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Veľmi žiadaný kus NEDIS WiFi inteligentný spínač záclon, roliet a od výrobcu s dlhoročnou tradíciou NEDIS ľahko zoženiete ešte dnes stále výhodne! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 39,90 EUR.
Ďalšie produkty z kategórie Na žalúzie a rolety