Nicron WL81

Baterka Nicron WL81:LED baterka Nicron WL81 do každého počasiaHľadáte vhodnú baterku na cestovanie, či prácu v zhoršených svetelných podmienkach? S... viac informácií »
Nicron WL81
Značka: Nicron
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Baterka Nicron WL81:LED baterka Nicron WL81 do každého počasiaHľadáte vhodnú baterku na cestovanie, či prácu v zhoršených svetelných podmienkach? S...

Baterka Nicron WL81:LED baterka Nicron WL81 do každého počasiaHľadáte vhodnú baterku na cestovanie, či prácu v zhoršených svetelných podmienkach? S Nicron WL81 budete mať vždy dostatok svetla. Vďaka kompaktným rozmerom baterku vždy ľahko vezmete so sebou na cesty. Baterka Nicron WL81 vydrží aj pád z jedného metra, preto sa o ňu nemusíte báť ani pri výšľapoch v horšom teréne. V neposlednom rade vás Nicron WL81 ohromí svojou vysokou odolnosťou proti prachu a vode, vyraziť tak môžete naozaj za každého počasia.Kľúčové vlastnosti baterky Nicron WL81Praktická vrecková baterka značky Nicron WL81Vhodná na cestovanie, stanovanie, či núdzové použitie domaKompaktné rozmeryTri úrovne jasu (vysoký – stredný – nízky)Dva režimy osvetlenia (spotlight a floodlight)Vysoko odolná proti vode – IP65Silný magnet na upevnenie baterky k povrchuNicron WL81 zvládne i pád z jednoho metraMaximálny jas 1 000 lmNapájanie zabezpečuje Li-Ion batéria 18650, ktorá je súčasťou baleniaIndikátor stavu nabíjaniaNabíjanie pomocou USBPraktické nastavenia baterky Nicron WL81LED baterka Nicron WL81 vám ponúka tri úrovne osvetlenia, medzi ktorými môžete jednoducho prepínať – vysoký, stredný a nízky jas. Maximálny jas, ktorý je možné dosiahnuť je 1 000 lm. Nicron WL81 disponuje dvoma svetelnými režimami – spotlight a floodlight. Spotlight – alebo bodové svetlo je vhodné na priame osvetlenie určitého miesta, zatiaľ čo svetlomet floodlight zaberie široký uhol svitu. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom, nebude baterka nikde prekážať.Vysoko odolné svietidlo do každého počasiaPozoruhodná kapacita LED baterky Nicron WL81 vám umožní vziať ju naozaj kamkoľvek. Pohodlne zvládne ako pokojné kempovanie, tak výlety v náročnom teréne. Vďaka vodoodolnosti so stupňom krytia IP65 jej neprekáža ani nepriazeň počasia v podobe vytrvalého dažďa. Nicron WL81 bola úspešne testovaná na pád z jedného metra, preto vás nemusí ťažiť strach z jej rozbitia pri vašom dobrodružstve. Navyše je vybavená silným magnetom, ktorým je ju možné pripevniť ku kovovým predmetom.Perfektný výkon, ktorý dlho vydržíAž 20 hodín vám bude svietiť na cestách baterka Nicron WL81 pri nízkom režime spotlight, 10 hodín v prípade, že potrebujete režim floodlight. V balení nájdete dobíjaciu Li-Ion batériu 18650, ktorá sa postará o napájanie. Dobíja sa pomocou USB kábla, ktorý je tiež súčasťou balenia. O stave nabíjania budete mať prehľad vďaka indikátoru, ktorý pri nabíjaní svieti na červeno a pri úplnom nabití batérie zeleno.


Obľúbený a kvalitný tovar dá sa zaobstarať ľahko tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii výkonné. Teraz môžete získať úplne nové kusy v spomínanej rubrike za najnižšiu cenu. To ale nie je všetko, u nás ponúkame viac! Pozrite sa tiež na viac skvelých produktov od výrobcu Nicron. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca zákazníkov Nicron pre svojich zákazníkov dodáva skvelé produkty. za super ceny.

Vysoko kvalitný výrobok Nicron WL81 od tejto skvelej značky Nicron ide zaobstarať práve teraz u nás za primerané peniaze! Teraz získate od 39,90 EUR.
Ďalšie produkty od výrobcu Nicron