Nilfisk Core 140 PowerControl PCA

Vysokotlakový čistič Nilfisk Core 140 PowerControl PCA:Kompaktná vysokotlaková umývačka Nilfisk C 100.7-5 disponuje kovovým čerpadlom s dlhou... viac informácií »
Nilfisk Core 140 PowerControl
Značka: NILFISK
250,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vysokotlakový čistič Nilfisk Core 140 PowerControl PCA:Kompaktná vysokotlaková umývačka Nilfisk C 100.7-5 disponuje kovovým čerpadlom s dlhou...

Vysokotlakový čistič Nilfisk Core 140 PowerControl PCA:Kompaktná vysokotlaková umývačka Nilfisk C 100.7-5 disponuje kovovým čerpadlom s dlhou životnosťou a vysokým výkonom, ktorý bohato stačí na všetky domáce práce. Akékoľvek čistenie automobilov, bazéna, záhradnej techniky, bicyklov a iných potrebných vecí teraz zvládnete behom okamihu a s maximálnym efektom. Všetko s pomocou špičkového vysokotlakového čističa Nilfisk Core 140 PowerControl PCA, ktorý ponúkne nielen perfektný výkon, ale predovšetkým vysoko kvalitné komponenty, a to všetko za rozumnú cenu. Kľúčové vlastnosti vysokotlakového čističa Nilfisk Core 140 PowerControl PCA Vysokotlakový čistič Nilfisk s integrovaným navijakom a podvozkomSpoľahlivý elektromotor s reguláciou výkonu priamo na pištoliKovové čerpadlo s dlhou životnosťouNilfisk Core 140 PowerControl PCA má automatický štart/stop systémJednoduchá výmena príslušenstva Click & CleanDĺžka tlakovej hadice vysokotlakového čističa Nilfisk Core 140 PowerControl PCA je 6 metrovNilfisk Core 140 PowerControl PCA je praktický profík za rozumnú cenuSrdcom tohto zariadenia je spoľahlivý elektromotor s príkonom 1 800 W. Ten poháňa kovové čerpadlo, ktoré zaručuje predovšetkým dlhú životnosť a dodáva tlak až 140 barov pri maximálnom prietoku 474 l/h. Vysokotlaková hadica má dostatočnú dĺžku 6 metrov a na pištoľ sa pripája veľmi ľahko pomocou rýchlospojky. Samozrejmosťou je prítomnosť funkcie Auto Štart/Stop, vďaka ktorej spotrebujete pri práci s čističom Nilfisk Core 140 PowerControl PCA len to najmenšie potrebné množstvo energie i vody. S použitím rôznych nadstavcov využijete špeciálne formy čistenia podľa vašich potrieb. Pre lepšiu manipuláciu dobre poslúži praktické držadlo a nízka hmotnosť spoločne s kompaktnými rozmermi.

Tento veľmi obľúbený produkt Nilfisk Core 140 PowerControl PCA možno zaobstarať bezprostredne tu na našich stránkach v rubrike elektrické! Teraz kúpite akčné výrobky z tejto známej kategórie vo výhodnej akcii. Samozrejme, že to nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac. Pozrite sa tiež na viac skvelých produktov od dodávateľa NILFISK. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento žiadaný produkt Nilfisk Core 140 PowerControl od výrobcu s dlhou históriou NILFISK máte možnosť nakúpiť u nás teraz výhodne. Aktuálne stojí u nás 250,90 EUR.