OSRAM digitálny kompresor – TYREinflate 1000

Kompresor OSRAM digitálny kompresor – TYREinflate 1000:OSRAM digitálny kompresor – TYREinflate 1000Digitálny tlakomer s veľkým displejom (PSI, BAR,... viac informácií »
OSRAM digitálny kompresor –
Značka: OSRAM
65,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kompresor OSRAM digitálny kompresor – TYREinflate 1000:OSRAM digitálny kompresor – TYREinflate 1000Digitálny tlakomer s veľkým displejom (PSI, BAR,...

Kompresor OSRAM digitálny kompresor – TYREinflate 1000:OSRAM digitálny kompresor – TYREinflate 1000Digitálny tlakomer s veľkým displejom (PSI, BAR, kPa)Nafúkne 13 pneumatiku za 2 minúty3,5 m dlhý navíjací napájací kábel s koncovkou na 12 V do autozapaľovačaOdkladacia priehradka na viečko ventilovFunkcia autostop pri dosiahnutí požadovaného tlaku, s pamäťou poslednej hodnoty požadovaného tlakuVybavené funkciou LED svietidla s jasným bielym svetlomExtra dlhá 70 cm flexibilná vzduchová hadica s ľahko prístupným odkladacím priestorom špeciálne navrhnutým tak, aby sa zabránilo zalomeniuObsahuje tiež puzdro s latexovými rukavicami a náhradnými čiapočkami ventilčekov


Kvalitný a obľúbený produkt OSRAM digitálny kompresor – máte možnosť zaobstarať teraz na stránkach v známej sekcii stavba. Vyhľadajte si iné výrobky zo spomínanej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu!

Obľúbený produkt OSRAM digitálny kompresor – s pečaťou kvality značky OSRAM je možné zaobstarať práve dnes navždy výhodne. Produkt je v súčasnosti v predaji za 65,90 EUR.