PARKSIDE Brúska na opracovanie stien a podláh PWBS 180 B2

Na opracovanie obkladov stien a podlahových krytín, sadrokartónových stien alebo drevených povrchov Výkonný 1 050W motor s plynulo nastaviteľnými... viac informácií »
PARKSIDE Brúska na opracovanie stien a podláh PWBS 180
Značka: PARKSIDE
62,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Na opracovanie obkladov stien a podlahových krytín, sadrokartónových stien alebo drevených povrchov Výkonný 1 050W motor s plynulo nastaviteľnými...

Na opracovanie obkladov stien a podlahových krytín, sadrokartónových stien alebo drevených povrchov Výkonný 1 050W motor s plynulo nastaviteľnými otáčkami Práca blízko okrajov vďaka výklopnému ochrannému krytu 2 jednoducho vymeniteľné nadstavce (aretácia vretena): hrncový kotúč z tvrdokovu na hrubý úber, brúsny kotúč na suchý zips na opracovanie s brúsnym papierom (vrátane 6-dielnej súpravy brúsnych papierov) Integrovaná funkcia odsávania s vakom na zachytávanie prachu a rozťahovateľnou odsávacou hadicou Pripojenie k externému odsávaniu prachu (vrát. adaptéru) Viacnásobne nastaviteľné držadlo Ergonomické držadlo s mäkkým povrchom Technické údaje Menovitý výkon: 1 050 W Voľnobežné otáčky: 410 – 1 900/min. Ø brúsneho taniera: 18 cm Rozmery cca 34,2 x 22 x 22,4 cm Dĺžka odsávacej hadice: 1 – 3,5 m (rozťahovateľná) Objem záchytného vaku: 25 l Hmotnosť cca 3 140 g Návod na použitie . Na opracovanie obkladov stien a podlahových krytín, sadrokartónových stien alebo drevených povrchov
Tento akčný produkt PARKSIDE Brúska na opracovanie stien a podláh PWBS 180 B2 možno nakúpiť bez ťažkostí u nás umiestnený v kategórii brúsky a príslušenstvo! Preskúmajte ešte ostatné produkty z tejto obľúbenej rubriky za mimoriadne nízku cenu.

Úplne jedinečný kus PARKSIDE Brúska na opracovanie stien od dodávateľa tovaru PARKSIDE jednoducho môžete získať práve tu za výborné peniaze. Na našich stránkach za 62,99 EUR.