PARKSIDE Multizváračka PMSG 200 A1

4 zváracie postupy: MMA (tyčové elektródy), trubičkový drôt, MIG (inertný plyn) a WIG (wolfrám-inertný plyn) Na zváranie ušľachtilej ocele, ocele,... viac informácií »
PARKSIDE Multizváračka PMSG 200
Značka: PARKSIDE
199 EUR
Overiť dostupnosť »
4 zváracie postupy: MMA (tyčové elektródy), trubičkový drôt, MIG (inertný plyn) a WIG (wolfrám-inertný plyn) Na zváranie ušľachtilej ocele, ocele,...

4 zváracie postupy: MMA (tyčové elektródy), trubičkový drôt, MIG (inertný plyn) a WIG (wolfrám-inertný plyn) Na zváranie ušľachtilej ocele, ocele, železa a hliníka Výkonné kompaktné zariadenie s robustným kovovým telom a držadlom Integrované, automatické privádzanie trubičkového drôtu v bočnej priehradke s výklopným vekom Ergonomický horák MIG na trubičkový drôt s držadlom s mäkkým povrchom a 2 m prívodným káblom Držiak elektród MMA a 2 m kábel, vrátane uzemňovacieho kábla Jednoduché nastavenie zváracích parametrov 3 tlačidlami a otočným regulátorom Výber zváracieho postupu a typu trubičkového drôtu Výber prúdu (A/VRD) alebo napätia (U) s plynulým nastavením intenzity Digitálne zobrazenie zváracieho prúdu (A) a napätia (V) Technické údaje Zvárací prúd MMA: 30 – 140 A Zvárací prúd MIG: 50 – 160 A Zvárací prúd WIG: 30 – 200 A Príslušenstvo 1 držiak elektród MMA, 5 zváracích elektród MMA (2 x 1,6 mm • 2 x 2,0 mm • 1 x 2,5 mm), 1 horák MIG na trubičkový drôt, 200 g oceľového trubičkového drôtu, 200 g hliníkového drôtu, 5 trysiek (na oceľový drôt 0,6 mm • 0,8 mm • 0,9 mm • 1,0 mm/na hliníkový drôt: 1,0 mm – predmontovaný), 1 zváračský štít, 1 kombinovaná drôtená kefa Rozmery cca 420 x 210 x 285 mm Dĺžka sieťového kábla: 2 m Hmotnosť cca 8,6 kg Upozornenie Bezpodmienečne dbajte na bezpečnostné pokyny uvedené v návode na používanie. Horák WIG a elektródy WIG nie sú súčasťou balenia . Zvárací prúd MMA: 30 – 140 A Zvárací prúd MIG: 50 – 160 A Zvárací prúd WIG: 30 – 200 A
Tento kvalitný a lacný výrobok nájdete bez problémov tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii zváračky a príslušenstvo! Teraz nájdete úplne nové produkty z tejto populárnej kategórie z pohodlia domova! Obľúbený výrobca zákazníkov PARKSIDE dodáva vynikajúce výrobky. so zárukou dlhej životnosti. To však nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac! Preskúmajte u nás ďalšie skvelé produkty značky PARKSIDE. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Veľmi žiadaný výrobok PARKSIDE Multizváračka PMSG 200 od známeho výrobcu PARKSIDE dostanete práve dnes za skvelú cenu. Výhodná ponuka za skvelú cenu 199 EUR.