PARKSIDE Nástenný navíjač hadice PSA 15 A1, 15 m

Výkyvný hadicový box s držiakom pre montáž na stenu Funkcia aretácie udržuje ľahko vyťahovateľnú hadicu v požadovanej dĺžke Pohodlná navíjacia... viac informácií »
PARKSIDE Nástenný navíjač hadice PSA
Značka: PARKSIDE
39,99 EUR44,99 EUR Zľava -11%
Overiť dostupnosť »
Výkyvný hadicový box s držiakom pre montáž na stenu Funkcia aretácie udržuje ľahko vyťahovateľnú hadicu v požadovanej dĺžke Pohodlná navíjacia...

Výkyvný hadicový box s držiakom pre montáž na stenu Funkcia aretácie udržuje ľahko vyťahovateľnú hadicu v požadovanej dĺžke Pohodlná navíjacia automatika s jemným navíjaním Nepretáčajúca sa záhradná hadica so zosilnenou tkaninou Záhradný postrekovač s reguláciou prietoku Vhodný pre všetky bežné 12,7 mm hadicové prípojné systémy (½“) S praktickou rukoväťou Odolný proti poveternostným vplyvom a proti UV žiareniu Vrátane montážneho materiálu na upevnenie na stenu Dodané príslušenstvo (armatúry): 1 záhradný postrekovač, 1 hadicová spojka (½“ 12,7 mm), 1 hadicová spojka s funkciou zastavenia vody (½“ 12,7 mm), 1 pripojenie na vodovodný kohútik s redukciou (1“ 33,3 mm/¾“ 26,5 mm) Technické údaje Systém hadicového boxu: aretácia proti vytiahnutiu a navíjacia automatika Rozsah otáčania držiaka na stenu: 180° Odolnosť teplotám: -20 až 60 °C Max. prevádzkový tlak (hadica/armatúry): 10 bar/8 bar Prietržný tlak (hadica/armatúry): 30 bar/12 bar Rozmery cca 38 x 19 x 33 cm (D x Š x V) Dĺžka záhradnej hadice: cca 15 m Dĺžka prívodnej hadice: cca 1 m Hmotnosť cca 5 200 g . Rozsah otáčania držiaka na stenu: 180° Odolnosť teplotám : -20 až 60 °C
Dizajnový tovar PARKSIDE Nástenný navíjač hadice máte možnosť zaobstarať bez problémov na našich stránkach umiestnený v rubrike ďalšie vybavenie do dielne. Vyhľadajte si skvelé kusy z tejto populárnej sekcie z pohodlia domova.

Tento výnimočný produkt PARKSIDE Nástenný navíjač hadice od top výrobcu PARKSIDE získajte v aktuálnej ponuke za najnižšiu cenu! Produkt momentálne predávame za 39,99 EUR.