PARKSIDE Plazmová rezačka PPS 40 B2

Robustné a výkonné kompaktné zariadenie Elektronicky regulovaný, tichý a rovnomerný plazmový lúč Na presné a čisté rezanie až do hrúbky... viac informácií »
PARKSIDE Plazmová rezačka PPS 40
Značka: PARKSIDE
149 EUR
Overiť dostupnosť »
Robustné a výkonné kompaktné zariadenie Elektronicky regulovaný, tichý a rovnomerný plazmový lúč Na presné a čisté rezanie až do hrúbky...

Robustné a výkonné kompaktné zariadenie Elektronicky regulovaný, tichý a rovnomerný plazmový lúč Na presné a čisté rezanie až do hrúbky materiálu 12 mm Vhodná na rezanie oceľového plechu, ušľachtilej ocele, hliníka, medi a železa Plynulo nastaviteľný rezací prúd (15 až 40 A) Kvalitný 2,5 m rezací kábel s vymeniteľnými horákmi a odnímateľným kolieskovým vedením Uzemňovací kábel (2 m) so silnou svorkou 2 m hadica na stlačený vzduch s rychlopripojovacím systémom („Quick-Connect“) Kompatibilná s bežnými kompresormi (napr. PARKSIDE PKO 500 A1) Pripojenie na stlačený vzduch na zadnej strane vrátane redukčného ventila Ochrana proti preťaženiu vďaka tepelnému kontrolnému zariadeniu s kontrolným svetlom Telo z lakovaného oceľového plechu s ergonomickým držadlom Dodané príslušenstvo: 3 horáky (1 predmontovaný), 3 elektródy (1 predmontovaná), 1 kolieskové vedenie, hadica na stlačený vzduch s rýchlospojkou Technické údaje Rezací prúd: 15 – 40 A Rezný výkon: meď 1 – 4 mm; ušľachtilá oceľ 1 – 8 mm; hliník 1 – 8 mm; železo 1 – 10 mm; oceľový plech 1 – 12 mm Pracovný tlak: 4 – 4,5 bar Menovité napätie: 230 V/50 Hz Dĺžka sieťového kábla: cca 2 m Rozmery cca 34,1 x 11,6 x 23,7 cm Hmotnosť cca 5 kg . Vhodná na rezanie oceľového plechu, ušľachtilej ocele, hliníka, medi a železa
Výnimočný produkt PARKSIDE Plazmová rezačka PPS nájdete teraz tu na webe v sekcii zváračky a príslušenstvo. Vyberte si ešte podobné kúsky z našej kategórie za super peniaze! Známa značka PARKSIDE vám ponúka prémiový sortiment. za priaznivé ceny. Ale to nie je všetko, náš sortiment je ale široký! Máme aj v ponuke viac skvelých produktov od dodávateľa PARKSIDE. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento neodolateľný tovar PARKSIDE Plazmová rezačka PPS od skvelého výrobcu PARKSIDE je možné ľahko získať práve tu za super cenu! Teraz za akčnú cenu 149 EUR.