POWER UP 100 W

Spájkovačka POWER UP 100 W: Pre presné a precízne spájkovanie je nutné mať kvalitné náradie. Hrotová spájkovačka POWER UP 100 W je spoľahlivá... viac informácií »
POWER UP 100 W
Značka: Power Up
19,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Spájkovačka POWER UP 100 W: Pre presné a precízne spájkovanie je nutné mať kvalitné náradie. Hrotová spájkovačka POWER UP 100 W je spoľahlivá...

Spájkovačka POWER UP 100 W: Pre presné a precízne spájkovanie je nutné mať kvalitné náradie. Hrotová spájkovačka POWER UP 100 W je spoľahlivá spájkovačka na prácu v elektrotechnike. Primárne je určená na spájanie kovových materiálov pomocou spojív na báze zliatin cínu a olova. Nízka hmotnosť a kvalitné spracovanie sú zárukou spokojnosti. Kľúčové vlastnosti hrotovej spájkovačky POWER UP 100 WKvalitná hrotová spájkovačka na prácu v elektrotechnikeUrčená na spájanie kovových materiálov pomocou spojív na báze zliatin cínu a olovaNízka hmotnosť spájkovačky POWER UP je zárukou pohodlnej dlhotrvajúcej práceNapájanie:230 V/50 HzMax. teplota hrotu:400 °CHrot:8 × 64 mm

Tento kvalitný produkt možno kúpiť bez ťažkostí na našich stránkach umiestnený v rubrike hrotové! Získajte ďalšie produkty z našej rubriky za internetové ceny. Známy výrobca Power Up predáva špičkový tovar. za mimoriadne nízku cenu! Pozrite so sami. Máme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete viac skvelých kúskov od značky Power Up. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento kvalitný a lacný produkt POWER UP 100 W od dodávateľa s dlhou históriou Power Up môžete získať tu teraz práve za primerané peniaze. Stojí práve teraz u nás 19,90 EUR.
Ďalšie produkty od výrobcu Power Up