POWERPLUS POWE80030

Hoblík POWERPLUS POWE80030:Pracujete radi s drevom alebo vás to priamo živí? V tom prípade pre vás máme tento skvelý el. hoblík od spoločnosti... viac informácií »
POWERPLUS POWE80030
Značka: Powerplus
58,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Hoblík POWERPLUS POWE80030:Pracujete radi s drevom alebo vás to priamo živí? V tom prípade pre vás máme tento skvelý el. hoblík od spoločnosti...

Hoblík POWERPLUS POWE80030:Pracujete radi s drevom alebo vás to priamo živí? V tom prípade pre vás máme tento skvelý el. hoblík od spoločnosti PowerPlus.Pracujete radi s drevom alebo vás to priamo živí? Potom by vám vo vašej dielni nemal chýbať naozaj kvalitný elektrický hoblík od známej a rokmi overenej spoločnosti PowerPlus. Poskytuje dostatočný výkon ako na hobby, tak aj na profesionálne použitie. Kľúčové vlastnostiKompaktné rozmery a nízka hmotnosť hoblíkaElektrický hoblík s príkonom 900 WOdsávanie do prachového vreckaNastaviteľná hĺbka hobľovaniaAretácia vypínačaMäkčené držadloLED kontrolka a pripojenie do sieteSkvelý výkonVďaka svojej menšej veľkosti a mäkkej rukoväti sa s ním dobre pracuje. Elektrický hoblík s výkonom 900 wattov ponúka maximálnu hĺbku záberu 3 mm. Šírka hobľovania je 82 mm. Na odvod hoblín je možné pripojiť prachové vrecko alebo koleno. Používateľov určite poteší skutočnosť, že hoblík je vybavený aj parkovacou bodkou, ktorá bráni poškodeniu povrchu dreva. Vďaka LED kontrolke budete vždy jasne vedieť, že ste pripojení do elektrickej siete.Obsah balenia1× hoblík1× zberný vak1× bočné vodidlo1× kľúčDoplňujúce informácie:Napätie:230 – 240 V/50 HzPríkon:900 WOtáčky naprázdno:17 000 ot./minŠírka hobľovania:82 mmMax. hĺbka hobľovania: 3 mmHmotnosť:3 kg

Žiadaný produkt POWERPLUS POWE80030 možno zohnať bezstarostne tu na webe v populárnej kateogrii stavba! Teraz získate parádne produkty z našej sekcie za skvelú cenu.

Tento veľmi žiadaný produkt POWERPLUS POWE80030 od dodávateľa kvalitných produktov Powerplus možno zohnať tu teraz práve vo výhodnej akcii. Ponuka už od 58,90 EUR.