POWERPLUS POWEG9013

Fukár na lístie POWERPLUS POWEG9013: Chcete ľahko a rýchlo odstrániť popadané lístie či iný vonkajší odpad zo svojej záhrady, parkoviska alebo... viac informácií »
POWERPLUS POWEG9013
Značka: Powerplus
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Fukár na lístie POWERPLUS POWEG9013: Chcete ľahko a rýchlo odstrániť popadané lístie či iný vonkajší odpad zo svojej záhrady, parkoviska alebo...

Fukár na lístie POWERPLUS POWEG9013: Chcete ľahko a rýchlo odstrániť popadané lístie či iný vonkajší odpad zo svojej záhrady, parkoviska alebo príjazdovej cesty? Máme pre vás výkonného pomocníka v podobe fukára a vysávača lístia PowerPlus POWEG9013, ktorý je vybavený motorom s výkonom 3 300 W s maximálnou rýchlosťou prúdenia vzduchu až 270 km/h. Fukár zvláda 3 funkcie:  fúkanie, vysávanie lístia a drvenie,  vďaka ktorému je možné znížiť objem odpadu v pomere 10 : 1, ktorý je zachytený v mimoriadne veľkom zbernom vaku s objemom 45 litrov. Ak je kôš zaplnený, možno ho rýchlo a ľahko odňať a vyprázdniť. Fukár na lístie POWERPLUS POWEG9013 sa ľahko a prakticky ovláda vďaka vodiacim kolieskam, nastavovacej prídavnej rukoväti a ramennému popruhu.  Kľúčové vlastnosti fukára na lístie POWERPLUS POWEG9013Elektrický fukár, vysávač a drvič lístia POWERPLUSMaximálna rýchlosť prúdenia vzduchu až 270 km/hObjem zberného vaku fukára je 45 litrovPomocou drviča je možné znížiť objem odpadu v pomere 10 : 1POWERPLUS POWEG9013 sa ľahko a prakticky ovládaPrídavné vodiace kolieska a ramenný popruh Obsah balenia: 1 vysávač/fukár Powerplus1 popruh1 zberný vak


Tento výnimočný tovar POWERPLUS POWEG9013 môžete zohnať taktiež na stránkach zaradený v rubrike záhradná technika. Teraz môžete kúpiť úplne nové produkty z tejto známej kategórie za výhodné peniaze! Treba hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac. Máme v ponuke však ďalší tovar od značky Powerplus. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vedúci výrobca Powerplus pre vás pripravuje vysoko kvalitný sortiment za extra cenu. A tu je dôkaz.

Akčný a v zľave produkt POWERPLUS POWEG9013 od značky Powerplus ľahko môžete nájsť ešte dnes vo výpredajové akciu. Momentálne v akcii za 39,90 EUR.