POWERPLUS POWX0041LI

Aku vŕtačka POWERPLUS POWX0041LI:Bez vŕtačky sa nezaobíde žiadny kutil či remeselník. Akumulátorová vŕtačka PowerPlus POWX0041LI prináša... viac informácií »
POWERPLUS POWX0041LI
Značka: Powerplus
58,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Aku vŕtačka POWERPLUS POWX0041LI:Bez vŕtačky sa nezaobíde žiadny kutil či remeselník. Akumulátorová vŕtačka PowerPlus POWX0041LI prináša...

Aku vŕtačka POWERPLUS POWX0041LI:Bez vŕtačky sa nezaobíde žiadny kutil či remeselník. Akumulátorová vŕtačka PowerPlus POWX0041LI prináša dostatočný krútiaci moment pre rýchlu a efektívnu prácu. Silu krútiaceho momentu možno jednoducho regulovať a to až v 18 stupňoch. Vďaka ergonomickej rukoväti a LED osvetleniu umožňuje pohodlnú prácu aj v priestoroch so zhoršenou viditeľnosťou. Veľkou výhodou tohto modelu je možnosť odobratia skľučovadla a použitie integrovaného magnetického držiaka bitov. Súčasťou balenia je 12 V akumulátor s kapacitou 1 500 mAh, ktorý zabezpečuje dostatočnú výdrž a vysokú flexibilitu. Vŕtačka aj so všetkým príslušenstvom je navyše uložená v praktickom kufri.Kľúčové vlastnosti akumulátorového skrutkovača PowerPlus POWX0041LICenovo dostupná akumulátorová vŕtačka v kvalitnom vyhotovení18 stupňov nastavenia krútiaceho momentuLED pracovné svetloIndikácia nabitia batérieMožnosť odobratia skľučovadlaIntegrovaný magnetický držiak bitovPrepínač spätného choduMäkčená rukoväťDodávané v kufríku


Kvalitný a žiadaný produkt POWERPLUS POWX0041LI obstaráte bez ťažkostí na stránkach zaradený v rubrike vŕtačky! Máme pre vás podobné produkty z tejto kateógrie za rozumné peniaze. V očiach zákazníkov popupárna značka Powerplus vám poskytuje prémiový tovar. za skutočne výhodné peniaze! Pozrite so sami.

Exkluzívny produkt POWERPLUS POWX0041LI od značky s dobrým menom Powerplus zoženiete v našej internetovej ponuke za extra cenu! Akčné ceny od 58,90 EUR.