POWERPLUS POWX1382

Spájkovačka POWERPLUS POWX1382:Táto výkonná hrotová spájkovačka POWERPLUS POWX1382 by nemala chýbať v žiadnej dielni alebo domácnosti.... viac informácií »
POWERPLUS POWX1382
Značka: Powerplus
9,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Spájkovačka POWERPLUS POWX1382:Táto výkonná hrotová spájkovačka POWERPLUS POWX1382 by nemala chýbať v žiadnej dielni alebo domácnosti....

Spájkovačka POWERPLUS POWX1382:Táto výkonná hrotová spájkovačka POWERPLUS POWX1382 by nemala chýbať v žiadnej dielni alebo domácnosti. Spájkovačka má príkon 30 W a využijete ju na rôzne opravy a potrebné činnosti. Univerzálny spájkovací hrot dokáže presne spájkovať aj veľmi drobné spoje. Určite oceníte aj priložený stojanček pre pohodlné odkladanie horúcej spájkovačky. Tým zabránite nebezpečnému popáleniu dlane alebo spáleniu stola. Mäkčené držadlo vám zase spríjemní dlhodobejšiu prácu s touto modernou hrotovou spájkovačkou PowerPlus.Kľúčové vlastnosti spájkovačky Powerplus POWX1382Cenovo dostupná hrotová spájkovačkaPríkon 30 WIdeálna pre spájkovanie drobných súčiastokStojanček

Vysokokvalitný produkt POWERPLUS POWX1382 ide získať jednoducho na stránkach umiestnený v rubrike na drevo! Teraz kúpite kvalitné produkty z našej rubriky za skvelú cenu! Ale možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký! Preskúmajte u nás taky ďalšie kvalitné produkty od značky Powerplus. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Obľúbený výrobok POWERPLUS POWX1382 od značky s dlhou tradíciou Powerplus možno získať u nás extra so zľavou. Aktuálne v akcii za 9,90 EUR.