POWERPLUS POWXG4038

Fukár na lístie POWERPLUS POWXG4038:Elektrický fukár lístia POWERPLUS POWXG4038 je užitočný nástroj na upratovanie vašej záhrady. Fukár si... celý popis>
POWERPLUS POWXG4038
Značka: Powerplus
38,20 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Fukár na lístie POWERPLUS POWXG4038:Elektrický fukár lístia POWERPLUS POWXG4038 je užitočný nástroj na upratovanie vašej záhrady. Fukár si efektívne a elegantne poradí s popadaným lístím. Na to využíva maximálnu rýchlosť vzduchu 300 km/h. Ďalej ponúka funkčné režimy 4 v 1 – vysávanie, fúkanie, drvenie alebo hrabanie. Na lepšiu manipuláciu je vysávač vybavený pohodlným popruhom a ergonomickým mäkčeným držadlom. Pri manipulácii s fukárom iste oceníte aj jeho celkovú hmotnosť, ktorá je 3 kg.Kľúčové vlastnosti vysávača lístia POWERPLUS POWXG4038Elektrický vysávač lístia s funkciou vysávania, fúkania, drvenia alebo hrabaniaErgonomický mäkčený držiak a popruh zaistia pohodlnú manipuláciuPrídavné vodiace kolieska a možnosť rýchleho uvoľnenia vakuOceľový drviaci nôž a elektronická kontrola otáčokPríkon vykazuje enormnú silu 3 300 WVďaka hmotnosti iba 3 kg je s vysávačom radosť pracovaťDrviaci pomer 20 : 1, objem zberného vaku je až 45 lObsah balenia:1× vysávač/fukár1× popruh1× zberný vakNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Veľmi obľúbený tovar môžete zohnať taktiež tu na stránkach umiestnený v sekcii záhradná technika! Pripravili sme pre vás podobné produkty z tejto populárnej kategórie jednoducho online!