Pret a Pousser Homemade Coctail Pack

Sadenice Pret a Pousser Homemade Coctail Pack: Sadenice Pret a Pousser vám umožnia pohodlné pestovanie byliniek priamo u vás doma. Obsahujú všetko, čo... viac informácií »
Pret a Pousser Homemade
Sadenice Pret a Pousser Homemade Coctail Pack: Sadenice Pret a Pousser vám umožnia pohodlné pestovanie byliniek priamo u vás doma. Obsahujú všetko, čo...

Sadenice Pret a Pousser Homemade Coctail Pack: Sadenice Pret a Pousser vám umožnia pohodlné pestovanie byliniek priamo u vás doma. Obsahujú všetko, čo potrebujete na ich vypestovanie, a to semienka, špeciálny substrát aj všetky živiny. Kapsulu sadenice stačí umiestniť do ktoréhokoľvek kvetináča Pret a Pousser a doň doliať vodu. Súčasťou sady sú pritom sadenice citrónovej bazalky, bazalky šalvie a mäty piepornej. Pomocou Pret a Pousser Homemade Coctail Pack si budete môcť vypestovať bylinky v priebehu celého roka. Kľúčové vlastnosti sadeníc Pret a Pousser Homemade Coctail Pack Sadenice umožňujúce celoročné pestovanie byliniekObsahujú semienka, špeciálny substrát aj všetky živinyKapsulu sadeníc stačí umiestniť do ktoréhokoľvek kvetináča Pret a Pousse a doň doliať voduKapsula je kompostovateľnáSúčasťou sady sú sadenice citrónovej bazalky, bazalky šalvie a mäty piepornejPestovanie so sadenicami Pret a Pousser je dokonale jednoduché

Tento skvelý produkt je na získanie priamo tu na našom webe umiestnený v kategórii inteligentné kvetináče. Teraz nájdete ďalšie produkty z tejto obľúbenej sekcie za extra cenu! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Pret a Pousser pre svojich zákazníkov ponúka veľmi kvalitné výrobky. za skutočne dobrú cenu. Veď to vidíte sami! To však nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac! Máme v ponuke tiež ďalšie preverené produkty od výrobcu Pret a Pousser. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený výrobok Pret a Pousser Homemade od spoločnosti so zárukou kvality Pret a Pousser pohodlne zaobstaráte v našej internetovej ponuke za úplne najnižšiu cenu. Teraz možno objednať len za 31,90 EUR.