Prosperplast Okraje trávnika Palisada, 10 kusov, 2,7 m (tehlová)

Súprava 10 dielov okraja trávnika, ktoré môžu byť spojené do 2,7 m dlhého ohraničenia záhonu Odolné voči mrazu a vode Dajú sa umiestniť do zeme... viac informácií »
Prosperplast Okraje trávnika Palisada
Značka: Prosperplast
16,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Súprava 10 dielov okraja trávnika, ktoré môžu byť spojené do 2,7 m dlhého ohraničenia záhonu Odolné voči mrazu a vode Dajú sa umiestniť do zeme...

Súprava 10 dielov okraja trávnika, ktoré môžu byť spojené do 2,7 m dlhého ohraničenia záhonu Odolné voči mrazu a vode Dajú sa umiestniť do zeme celoročne Individuálne rozmiestnenie Jednoduchá inštalácia Materiál Polypropylén Rozmery Šírka: 27 cm Celková výška: 24 cm Viditeľná výška: 15,5 cm Celková dĺžka 10 dielov: 2,7 m Hmotnosť cca 1,94 kg . Odolné voči mrazu a vode Tento zľavnený výrobok nájdete aktuálne na našom webe v známej sekcii kvetináče, pareniská, dekorácie a osvetlenie. Vyhľadajte si výnimočné produkty z našej kategórie v akcii. Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte, v ponuke toho máme viac. U nás totiž nájdete viac produktov od značky Prosperplast. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Zľavový tovar Prosperplast Okraje trávnika Palisada, 10 kusov, 2,7 m od dodávateľa tovaru Prosperplast môžete získať dnes skutočne lacno. V akcii od 16,99 EUR.