Prosperplast Parenisko Respana Planter Set, 77 x 58 x 96 cm (kamenná sivá)

Ideálne na pestovanie byliniek a zeleniny, ale aj na kvety a iné rastliny Použitie na 4 nožičkách alebo aj bez nich Priehľadným vekom môžete... viac informácií »
Prosperplast Parenisko Respana Planter Set
Značka: Prosperplast
42,99 EUR47,25 EUR Zľava -9%
Overiť dostupnosť »
Ideálne na pestovanie byliniek a zeleniny, ale aj na kvety a iné rastliny Použitie na 4 nožičkách alebo aj bez nich Priehľadným vekom môžete...

Ideálne na pestovanie byliniek a zeleniny, ale aj na kvety a iné rastliny Použitie na 4 nožičkách alebo aj bez nich Priehľadným vekom môžete sledovať, ako sa sadeničkám darí Pracovná výška 96 cm šetrí chrbát Vhodné do domácnosti alebo na terasu Nastaviteľné vetracie otvory Objem: cca 83 litrov Materiál Polypropylén Rozmery cca 77 x 58 x 96 cm (D x Š x V) Hmotnosť cca 4,44 kg . Ideálne na pestovanie byliniek a zeleniny, ale aj na kvety a iné rastliny
Veľmi obľúbený kus Prosperplast Parenisko Respana Planter Set, 77 x 58 x 96 cm (kamenná sivá) je dostupný taktiež tu u nás v sekcii kvetináče, pareniská, dekorácie a osvetlenie! Teraz získate ešte ostatné produkty z tejto známej rubriky za skvelú cenu.

Exkluzívny výrobok Prosperplast Parenisko Respana Planter Set, 77 x 58 x 96 od značky Prosperplast ľahko nájdete v našej internetovej ponuke za primerané peniaze. Lacno za 42,99 EUR.