Prosperplast Vyvýšený záhon Respana Planter Wood High Set (sivá)

Vyvýšený záhon na terasu alebo ako kvetináč v byte Škandinávsky vzhľad 2 možnosti montáže – s nohami alebo bez nich Priehľadné veko a krásne... viac informácií »
Prosperplast Vyvýšený záhon Respana Planter Wood High
Vyvýšený záhon na terasu alebo ako kvetináč v byte Škandinávsky vzhľad 2 možnosti montáže – s nohami alebo bez nich Priehľadné veko a krásne...

Vyvýšený záhon na terasu alebo ako kvetináč v byte Škandinávsky vzhľad 2 možnosti montáže – s nohami alebo bez nich Priehľadné veko a krásne drevené nohy Rukoväť vo veku – na jednoduché odobratie Nastaviteľné otvory v kryte – zabezpečuje optimálne vetranie Pracovná výška šetriaca chrbát Objem: 52 litrov Farby: antracitová alebo sivá Materiál Drevo, polypropylén (PP) Rozmery/objem/hmotnosť cca 77 x 38 x 79,5 cm (s nohami) (Š x H x V) Hmotnosť cca 4,55 kg . Nastaviteľné otvory v kryte – zabezpečuje optimálne vetranie
Vysoko kvalitný tovar Prosperplast Vyvýšený záhon Respana Planter Wood High Set môžete zaobstarať okrem iného tu a teraz na našom webe v populárnej sekcii kvetináče, pareniská, dekorácie a osvetlenie. Teraz si môžete zaobstarať úplne nové produkty z tejto rubriky za najnižšiu cenu. To ale nie je všetko, náš sortiment je široký! Preskúmajte u nás taky viac kvalitného tovaru od výrobcu Prosperplast. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Vysokokvalitný výrobok Prosperplast Vyvýšený záhon Respana Planter Wood High od spoľahlivého výrobcu Prosperplast jednoducho nájdete teraz naozaj lacno! Akčné ceny od 69,99 EUR.