RespiLAB Čierne respirátory FFP2, 10 ks

Respirátor RespiLAB Čierne respirátory FFP2, 10 ks: Respirátor RespiLAB zaistí vysoko efektívnu ochranu dýchacích ciest. Vhodný je na zvýšenie... viac informácií »
RespiLAB Čierne respirátory FFP2
Značka: RespiLAB
12,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Respirátor RespiLAB Čierne respirátory FFP2, 10 ks: Respirátor RespiLAB zaistí vysoko efektívnu ochranu dýchacích ciest. Vhodný je na zvýšenie...

Respirátor RespiLAB Čierne respirátory FFP2, 10 ks: Respirátor RespiLAB zaistí vysoko efektívnu ochranu dýchacích ciest. Vhodný je na zvýšenie ochrany proti ochoreniu Covid-19, možno ho tiež používať v hmlovom a prašnom prostredí, na stavenisku i za nepriaznivého počasia. Disponuje filtračnou triedou FFP2 a účinne zachytí viac ako 95 % vírusov, baktérií, prachových, peľových aj smogových častíc. Respirátor sa svojím tvarom prispôsobí pohybom úst, čím zjednodušuje dýchanie i rozprávanie. Opatrený je tvarovateľnou nosovou svorkou, ktorá napomáha jeho správnemu a pohodlnému nasadeniu a utesneniu na tvári. Kľúčové vlastnosti čierneho respirátora RespiLAB FFP2, 10 ksRespirátor RespiLAB s filtračnou triedou FFP2Vhodný na zvýšenie ochrany proti ochoreniu Covid-19Možno používať v hmlovom a prašnom prostredí, na stavenisku i za nepriaznivého počasiaÚčinne zachytí viac ako 95 % vírusov, baktérií, prachových, peľových aj smogových častícRespirátor RespiLAB sa svojím tvarom prispôsobí pohybom ústS tvarovateľnou nosovou svorkouVyrobený z netkanej textílie, fúkanej netkanej textílie a materiálu melt-blownRespiLAB FFP2 s unikátne navrhnutými pútkamiVeľkosť vyhovuje väčšine typov tváreSúčasťou balenia je 10 ks respirátorovFarebné vyhotovenie: čierne RespiLAB FFP2 vás účinne ochráni pred vírusmi, baktériami i časticamiRespirátor RespiLAB je vyrobený kombináciou materiálov s dominantným podielom netkanej textílie. Tvorený je tiež materiálom melt-blown a fúkanou netkanou textíliou. K jeho komfortnému noseniu prispievajú unikátne navrhnutá pútka a jeho veľkosť vyhovuje väčšine typov tváre, a to ženám aj mužom. Súčasťou balenia je pritom 10 ks respirátorov, z ktorých je každý zabalený zvlášť. Môžete ich tak bezpečne nosiť v kabelke, taške či v batohu a mať ich neustále pri sebe. Respirátor RespiLAB účinne zachytí vírusy, baktérie, aerosóly, prachové aj smogovej častice a peľ. Ako respirátor RespiLAB správne nasadiť1. Dôkladne si umyte ruky mydlom a teplou vodou. 2. Respirátor vyberte z obalu a roztvorte ho. 3. Priložte respirátor k tvári a pútka nasaďte za uši. 4. Upravte nosovú svorku tak, aby kopírovala koreň nosa. 5. Skontrolujte, že vám respirátor zakrýva nos, ústa aj bradu. Zloženie: 50 % netkaná textília, 20 % melt-blown, 30 % fúkaná netkaná textília.

Obľúbený produkt RespiLAB Čierne respirátory FFP2, 10 od obľúbenej značky so zárukou kvality RespiLAB môžete si kúpiť tu teraz práve za výhodnú cenu! Akčná cena od 12,90 EUR.