Richter Czech BK.203.N

Poštová schránka Richter Czech BK.203.N:Kvalita za lepšiu cenu! To je heslo českého výrobcu Richter Czech, ktorý si zakladá na funkčnosti svojich... viac informácií »
Richter Czech BK.203.N
Poštová schránka Richter Czech BK.203.N:Kvalita za lepšiu cenu! To je heslo českého výrobcu Richter Czech, ktorý si zakladá na funkčnosti svojich...

Poštová schránka Richter Czech BK.203.N:Kvalita za lepšiu cenu! To je heslo českého výrobcu Richter Czech, ktorý si zakladá na funkčnosti svojich výrobkov, perfektnej kvalite použitého materiálu a poctivom remeselnom spracovaní. Schránka BK.203.N je moderná poštová schránka s jednoduchým dizajnom s okienkami z plexiskla a praktickým tubusom na noviny. Schránka je vyrobená z vysokokvalitnej ocele antikorovej farby a veľmi rýchlo vás presvedčí o tom, že pre vás a vašu poštu je práve ona tou najlepšou voľbou.Kľúčové vlastnostiModerná poštová schránka BK.203.N popredného českého výrobcuVyrobená z kvalitnej oceleS tromi priezorovými okienkami z plexiskla Praktický tubus na noviny Balenie obsahuje montážny materiál a 2 ks kľúčovAntikorovej farbyRozmery 30 × 38,5 × 10,5 cmHmotnosť 1,86 kg

Unikátny tovar Richter Czech BK.203.N máte možnosť nájsť bez ťažkostí tu u nás v populárnej kateogrii zabezpečenie a zámočníctvo. Pozrite sa na kvalitné produkty z tejto známej sekcie za výhodnú cenu!

Tento vynikajúci výrobok Richter Czech BK.203.N od top značky Richter Czech ide zaobstarať v aktuálnej ponuke navždy výhodne! V súčasnosti za 55,90 EUR.