Richter Czech BK.209.N

Poštová schránka Richter Czech BK.209.N:Kvalita za lepšiu cenu! To je heslo českého výrobcu Richter Czech, ktorý si pri svojich výrobkoch zakladá na... viac informácií »
Richter Czech BK.209.N
Poštová schránka Richter Czech BK.209.N:Kvalita za lepšiu cenu! To je heslo českého výrobcu Richter Czech, ktorý si pri svojich výrobkoch zakladá na...

Poštová schránka Richter Czech BK.209.N:Kvalita za lepšiu cenu! To je heslo českého výrobcu Richter Czech, ktorý si pri svojich výrobkoch zakladá na ich funkčnosti, perfektnej kvalite použitého materiálu a poctivom remeselnom spracovaní. Schránka BK.209.N je moderná poštová schránka s jednoduchým dizajnom s okienkami z plexiskla umožňujúcimi pohľad dovnútra. Richter Czech BK.209.N je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele s farbou nehrdzavejúcej ocele a veľmi rýchlo vás presvedčí o tom, že pre vás i vašu poštu je práve ona tou najlepšou voľbou.Prečo práve schránka Richter Czech BK.209.NModerná poštová schránka BK.209.N od popredného českého výrobcuVyrobená z kvalitnej ocelePoštová schránka s tromi okienkami z plexiskla umožňujúcimi čiastočný pohľad dovnútraBalenie obsahuje montážny materiál a 2 ks kľúčovFarba nehrdzavejúcej oceleRozmery 30,5 × 25 × 8,5 cmHmotnosť 1,4 kg


Tento výnimočný tovar Richter Czech BK.209.N možno zakúpiť ľahko tu a teraz na našom webe umiestnený v rubrike zabezpečenie a zámočníctvo. Teraz kúpite iné výrobky z tejto obľúbenej rubriky za outletovú cenu! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Richter Czech pre svojich zákazníkov dodáva vysoko kvalitné produkty skutočne lacno! Náš sortiment je ale široký, preskúmajte u nás taky ďalšie vybrané produkty značky Richter Czech. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Super produkt Richter Czech BK.209.N originál od značky Richter Czech možno získať tu teraz práve navždy výhodne. Akčná cena od 39,90 EUR.