Richter Czech BK.24.AM

Poštová schránka Richter Czech BK.24.AM: Kvalita za lepšiu cenu! To je heslo českého výrobcu Richter Czech, ktorý si pri svojich výrobkov zakladá na... viac informácií »
Richter Czech BK.24.AM
Poštová schránka Richter Czech BK.24.AM: Kvalita za lepšiu cenu! To je heslo českého výrobcu Richter Czech, ktorý si pri svojich výrobkov zakladá na...

Poštová schránka Richter Czech BK.24.AM: Kvalita za lepšiu cenu! To je heslo českého výrobcu Richter Czech, ktorý si pri svojich výrobkov zakladá na ich funkčnosti, perfektnej kvalite použitého materiálu a poctivom remeselnom spracovaní. Schránka BK.24.AM je moderná poštová schránka s jednoduchým dizajnom s priestorom na menovku v hornej časti. Je vyrobená z vysokokvalitnej ocele matnej antracitovej farby a veľmi rýchlo vás presvedčí o tom, že pre vás i vašu poštu je práve ona tou najlepšou voľbou. Kľúčové vlastnosti poštovej schránky Richter Czech BK.24.AMModerná poštová schránka BK.24.AM  renomovaného českého výrobcuVyrobená z kvalitnej oceleBalenie obsahuje montážny materiál a 2 kusy kľúčovPoštová schránka je určená na vonkajšie použitieMožnosť kombinácie s domovými číslami so zhodným povrchom a farbouPriestor na menovku v hornej časti schránkySchránka BK.24.AM je vhodná aj do zostávMatná antracitová farbaRozmery otvoru na poštu:294 × 21 mmHrúbka materiálu:0,7 mm

Tento veľmi obľúbený produkt ide nakúpiť už dnes tu u nás v kategórii poštové schránky. Nájdite si ešte iné kusy z našej sekcie v bezva akcii. Populárna značka Richter Czech dlhodobo dodáva skvelé výrobky so zárukou. Pozrite so sami. To ale nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac! Máme v ponuke tiež ďalšie skvelé produkty od dodávateľa Richter Czech. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento akčný a v zľave tovar Richter Czech BK.24.AM od známej spoločnosti Richter Czech je možné zaobstarať bezpečne online za dobrú cenu. Produkt nakúpite teraz u nás za 25,90 EUR.