Richter Czech BK.703.ARG.AM

Poštová schránka Richter Czech BK.703.ARG.AM: Richter Czech BK.703.ARG.AM je oceľová poštová schránka s moderným a nadčasovým antracitovým... viac informácií »
Richter Czech BK.703.ARG.AM
Poštová schránka Richter Czech BK.703.ARG.AM: Richter Czech BK.703.ARG.AM je oceľová poštová schránka s moderným a nadčasovým antracitovým...

Poštová schránka Richter Czech BK.703.ARG.AM: Richter Czech BK.703.ARG.AM je oceľová poštová schránka s moderným a nadčasovým antracitovým dizajnom. Je vybavená praktickým okienkom na vloženie menovky a je vhodná predovšetkým na vonkajšie umiestnenie. Schránka umožňuje montáž do steny alebo stĺpika a montážny materiál je súčasťou balenia, rovnako ako 2 ks kľúčov. Richter Czech BK.703.ARG.AM je praktická poštová schránka, ktorá sa vďaka svojmu modernému dizajnu skvele hodí do každého domu. Kľúčové vlastnosti poštovej schránky Richter Czech BK.703.ARG.AM Poštová schránka s moderným antracitovým dizajnomDoplnená o praktické okienko na vloženie menovkyRichter Czech BK.703.ARG.AM je  vyrobená z ocelePripevnenie pomocou bodov na zadnej straneSúčasťou balenia je montážny materiál a 2 ks kľúčov Rozmery:335 × 420 × 125 mmRozmery otvoru na vhadzovanie:300 × 30 mm Hmotnosť:2,3 kg

Úplne unikátny produkt Richter Czech BK.703.ARG.AM ide kúpiť ľahko tu a teraz na našom webe v známej kategórii poštové schránky! Teraz si môžete vybrať ostatné produkty z tejto známej rubriky za najnižšiu cenu.

Tento výnimočný produkt Richter Czech BK.703.ARG.AM od popredného výrobcu Richter Czech pohodlne zoženiete v našej ponuke extra výhodne. Teraz môžete mať za 50,35 EUR.