Richter Czech BK.931.N

Poštová schránka Richter Czech BK.931.N:Kvalita za lepšiu cenu! To je heslo českého výrobcu Richter Czech, ktorý si zakladá na funkčnosti svojich... viac informácií »
Richter Czech BK.931.N
Poštová schránka Richter Czech BK.931.N:Kvalita za lepšiu cenu! To je heslo českého výrobcu Richter Czech, ktorý si zakladá na funkčnosti svojich...

Poštová schránka Richter Czech BK.931.N:Kvalita za lepšiu cenu! To je heslo českého výrobcu Richter Czech, ktorý si zakladá na funkčnosti svojich výrobkov, perfektnej kvalite použitého materiálu a poctivom remeselnom spracovaní. Schránka BK.931.N je poštová schránka v modernom dizajne, ktorý vášmu domu pristane. Richter Czech BK.931.N je vyrobená z vysokokvalitnej ocele nerezovej farby a veľmi rýchlo vás presvedčí o tom, že pre vás i vašu poštu je práve ona tou najlepšou voľbou.Prečo práve schránku Richter Czech BK.931.N?Moderná poštová schránka BK.931.N popredného českého výrobcuVyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocelePoštová schránka v elegantnom dizajneBalenie obsahuje montážny materiál a 2 ks kľúčovNerezovej farbyRozmery 32 × 45 × 10 cm (š × v × h)Hmotnosť 2,3 kg

Výnimočný produkt máte možnosť nájsť okrem iného tu na webe v obľúbenej rubrike zabezpečenie a zámočníctvo! Teraz si môžete kúpiť iné výrobky z tejto známej sekcie za skvelú cenu. Vedúci výrobca Richter Czech má v stálej ponuke kvalitné produkty.. A to ešte nie je všetko! U nás toho nájdete oveľa viac, u nás totiž nájdete viac skvelého tovaru od dodávateľa Richter Czech. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Úplne jedinečný produkt Richter Czech BK.931.N od spoločnosti so skvelým menom Richter Czech je možné nakúpiť práve tu skutočne lacno! Práve teraz za skvelú cenu 61,90 EUR.